Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar Yanıtı

Sözcü yazarları Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil'in destek mesajlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan cevap geldi

ABD Başkanı Donald Trump’ın Suriye’de Fırat’ın doğusuna yapılan operasyon öncesi Türkiye’ye ekonomisine dönük “Eğer Türkiye eşsiz bilgeliğim içerisinde sınırları aşma olarak değerlendireceğim bir şey yaparsa, daha önce yaptığım gibi Türkiye ekonomisi mahvedip yok edeceğim” biçimindeki küstah tehditlerine Türk kamuoyunda her tarafından tepkiler gelmiş, Türk milleti adeta tek ses olmuştu.

YILMAZ ÖZDİL VE UĞUR DÜNDAR’DAN ERDOĞAN’A DESTEK

Muhalif kimlikleri ile tanınan Sözcü yazarları Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar da Trump’ın küstah tehdidine tepki göstererek Erdoğan’ın yanındayız mesajı vermişlerdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN CEVAP VERDİ

Resmi temasların sonrasında Sırbistan dönüşü uçakta basın mensuplarının sorularını cevaplayan Erdoğan, Sözcü yazarları Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar’ın, Barış Pınarı Harekatı’na destek tweetleriyle alakalı soruya cevap verdi.

“Başka Türkiye yok. Dik dur eğilme, yanındayız, Ecevit gibi dirayetli ol, canımı ye” diyen Yılmaz Özdil ve “Hepimiz devletin ve TSK’nın yanındayız” diyen Uğur Dündar’ın mesajları hususunda Erdoğan “Bundan çok mutlu olurum. Bu, milli birlik durumudur” yorumunu yaptı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı