adplus-dvertising

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan HDP’li vekile sert tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Kadıköy’de HDP’li vekilin polisi yumruklamasına çok sert tepki göstererek, “Kalleşliktir, namussuzluktur, kanı bozukluktur. Yargı önünde bedel ödeyecekler” şeklinde konuştu.
Takip et
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan HDP’li vekile sert tepki!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başlıkları:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, “Her ay rekorla büyüttüğümüz ihracatımızı Mayıs 2022 itibariyle 12 aylık bazda 243 milyar dolara yükseltmeyi başardık. Türkiye’nin 2022’nin ilk senesi çeyrek büyümesinin ortalama yarısını ihracatımız sırtlamıştır. Bu tablo emin adımlarla yürüdüğümüzün ispatıdır” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan HDP’li vekile sert tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim kimsenin meşrebiyle, tarzıyla derdimiz yok. Tek hedefimiz ülkemizin imalatını ihracatını artırmaktır. Ayda yaklaşık 3 milyar doları bile bulmayan ihracatımızı ayda yaklaşık 20 milyar dolar seviyesine çıkardık. Bu sene sonu için tespit ettiğimiz 250 milyar dolarlık ihracat rakamını fazlasıyla geçeceğimiz anlaşılıyor” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sınırımızın ötesinde bizi rahatsız eden kim olursa olsun, oralara da gitmeye hazırız dedik. Türkiye’nin terörün her türlü mücadelesi eninde sonunda zafere ulaşacaktır. Dökülen her damla kanın hesabını misliyle teröristlerden soruyoruz. HDP’lilerin de aralarında bulunduğu grubun dün Kadıköy’de attığı sloganlar kalleşlik, kanı bozukluktur. Bu alçaklığın bedelini yargı önünde ödeteceğiz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.