adplus-dvertising

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Anneler Günü’ mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘Anneler Günü’ dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Sevgi, emek, fedakârlık, merhamet gibi yüce hasletlerin sembolü olan annelerimizin, Anneler Günü’nü tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.
Takip et
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Anneler Günü’ mesajı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘Anneler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erdoğan mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgi, emek, fedakârlık, merhamet gibi yüce hasletlerin sembolü olan annelerimizin, Anneler Günü’nü tebrik ediyorum. Annelere kıymeti “cennetin annelerin ayakları altında olduğunu” söyleyerek gösteren bir medeniyetin üyeleri olarak bizler için annelerimiz müşfik bir sığınaktır. Günlük hayat mücadelesi içinde annelerin hayır dualarının, en mühim güç kaynaklarımızdan biri olduğunu kesinlikle unutmamalı, layık oldukları hürmet ve sevgiyi onlardan eksik etmemeliyiz. Başımızın tacı annelerimizden dileğimiz de evlatlarının, ülkemizin, milletimizin üstünden hayır dualarını ve emeklerini eksik etmemeleridir. Her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden, ömürlerini ailelerine vakfeden annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor; ahirete irtihal etmiş bütün annelerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyorum”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.