adplus-dvertising

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdurrahim Albayrak, Mustafa Cengiz’in tabutuna birlikte omuz verdi

Akciğer kanseri nedeniyle dün vefat eden Galatasaray’ın eski başkanı Mustafa Cengiz, Marmara İlahiyat Fakültesi Camii’ndeki cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cengiz’i son yolculuğuna uğurlayanlar arasında olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sarı-kırmızılıların eski ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak’la birlikte tabutu omuzlayanlar arasında en önde yer aldı.
Takip et
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdurrahim Albayrak, Mustafa Cengiz’in tabutuna birlikte omuz verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun süredir sağlık sorunları yaşayan Galatasaray’ın eski Başkanı Mustafa Cengiz, dün tedavi gördüğü hastanede 71 yaşında yaşamını kaybetti. Cengiz için Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nde kılınan cenaze namazına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

“RABBİM CENNETİYLE ÖDÜLLENDİRSİN”

Sevenlerinin akın ettiği cenaze töreninde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Mustafa Bey demeyeceğim, Mustafa ağabey diyeceğim. Bir beyefendiydi, görevini son ana kadar yaptı. Rabbim cennetiyle ödüllendirsin. Ailesine ve camiaya rabbim sabır versin” ifadelerini kullandı. Cengiz’i son yolculuğuna uğurlayan Erdoğan, sarı-kırmızılıların eski ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak‘la birlikte tabutu omuzlayanlar arasında en önde yer aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.