Cumhurbaşkanı Erdoğan Siyam İkizleriyle Buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte, Kahramanmaraş’lı meşhur siyam ikizleri Sema ve Ayşe Tanrıkulu ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Tanrıkulu ailesini Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ağırladı.

Basın mensuplarının içeri alınmadığı ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan ile birlikte siyam ikizleri Sema ve Ayşe ile sohbet etti. Emine Erdoğan, siyam ikizlerinin mutluluklarından çok etkilendiğini ve hayatları boyunca bu mutluluğu korumalarını istediğini söyledi. Öte yandan Emine Erdoğan, ikizlerin hayatları boyunca eğitim hayatlarında başarılı olmalarını temenni etti.

TARTIŞMALAR YAŞANMIŞTI

Siyam ikizleri ilerleyen yıllardaki planlarını ve hayallerini Erdoğan ile paylaştı. Üniversite öğrencileri olmaktan duydukları mutluluğu da dile getiren Sema ve Ayşe, üniversite hayatlarının ardından iş hayatında da yer almak istediklerinin altını çizdi. Siyam ikizleri Sema ve Ayşe, daha önce üniversite sınavına nasıl girecekleri ve tercih sonuçlarına göre üniversitelere nasıl yerleştirilecekleri konusunda tartışmalara sebep olmuşlardı. Milli Eğitim Bakanlığı, konuyu hiç uzatmadan çözüme kavuşturarak takdirleri toplamıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siyam İkizleriyle Buluştu

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı