Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi Aradı

21 günlük aranın ardından mesaisine başlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ilk arayan Cumhurbaşkanı Erdoğan oldu.

Sağlık problemleri sebebiyle bir zamandır tedavi altında olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Merkez binasına geldi. Mesaiye başlayan Bahçeli’nin hastalık ardından sakal bırakması dikkatlerden kaçmadı. 21 günlük aranın ardından yeniden siyasete dönen Bahçeli’yi Cumhurbaşkanı Erdoğan aradı. “Seni televizyonda seyrettim” diyen Erdoğan geçmiş olsun dileklerini sundu.

ÇOK SAYIDA PARTİLİ KARŞILADI

23 Eylül’den beri üst solunum yolu hastalığı sebebiyle tedavi altında olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün partisinin genel merkezine gitti. Bahçeli’yi bina girişinde çok sayıda partili karşıladı. Parti genel merkezinin önünde dev Türk bayrağı açan ülkücüler, ‘Hareketin lideri Devlet Bahçeli’ biçiminde slogan attı.

BOZKURT İŞARETİ YAPTI

21 günlük aranın sonrasında MHP’deki çalışmasına başlamak için makam aracıyla genel merkeze giden ve camı açarak “bozkurt” işareti yapan Bahçeli’yi, çok sayıda partili “Hareketin Lideri Devlet Bahçeli” sloganıyla karşıladı. Bahçeli, makamına girerken bina içerisindeki balkondan partilileri selamladı. Partililer dışarıda büyük bir Türk bayrağı da açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı