Cumhurbaşkanı Erdoğan Konuştu, Erken Seçim Gündeme Geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milletvekillerine verdiği seçim bölgelerini ihmal etmeyin talimatı erken seçim iddialarını yeniden gündeme taşıdı.

Erken seçim söylentileri uzun zamandır gündemdeki yerini koruyor. İktidar ve muhalefet tarafından paylaşılan açıklamalarda bu söylentiler kesin bir dille yalanlansa da tartışmalar gündemdeki yerini koruyor.


ERKEN SEÇİM TARTIŞMALARINI AKILLARA GETİRDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün parti grubunda milletvekillerine verdiği emirle bu söylentileri daha da şiddetlendirdi. Erdoğan, milletvekillerine hitap ederek “Bundan sonra kesinlikle kendi seçim bölgesini ihmal etmemeli. Her hafta bölgesine gidecek 3 gün ve bölgesinin bütün ilçelerine mahalle ve köylerine dek gidecek. Bizlere ulaştırılması lazım olanları ulaştıracak” sözlerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Milletvekillerimizden az önce söylediğim beklentimi yineleyerek söylüyorum. Bundan sonra kesinlikle kendi seçim bölgesini ihmal etmemeli. Her hafta bölgesine gidecek 3 gün ve bölgesinin bütün ilçelerine mahalle ve köylerine dek gidecek. Bizlere ulaştırılması gerekenleri getirecek.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı