adplus-dvertising

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’de

9 Haziran 2022, 16:44 tarihinde eklendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İzmir İl Danışma Toplantısı’nda konuşuyor.
Takip et
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’de
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN AÇIKLAMALARINDAN SATIR BAŞLARI:

İzmir milli mücadelede düşmanı denize döktüğümüz yerdir. Bu şehir kendisini temsil edenler tarafından maalesef talihsizlikler yaşıyor. Seçim önümüzdeki sene Haziran ayında yapılacak. Cumhur İttifakı’nın adayı benim.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’de

Bu zat şuanda de cumhurbaşkanlığı peşinde koşuyor bunu da delikanlıca yapmak yerine sufle gerisinden dolambaçlı yollarla gerçekleştirmeye çalışıyor. Bizleri zaman zaman güldürmüyor eğlendirmiyor da değil. Ülkenin yönetimine talip olmak gece yarısı sosyal medyada şaklabanlık yapmaya benzemez. Artık masa etrafından top çevirme ismine milleti oyalama devri geride kaldı. Vakit karar verme vakti. Bu zata açık çağrıda bulundum. Kendisi iftiralarını sürdürerek gene topu taca atmaya çalıştı.

Buradan aynı davetimiz bir defa daha yapıyorum artık kaçak güreşmeyi bırak ipe un sermekten devamlı bahane üretmekten vazgeç. Havaya bakıp ıslık çalarak etrafta gezinmekle bu iş olmaz. Adaylık meselesini daha çok geçiştiremezsin. Seçim tarihi belli olsun diyorsun seçim önümüzdeki sene haziran ayının ortasında yapılacak kaçacak yerine yok Bay Kemal. Cumhur İttifakı’nın adayı Tayyip Erdoğan. Ya adayını açıkla ya adaylığını açıkla.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.