Cumhurbaşkanı Erdoğan, “EYT Çıkar Mı?” Sorusunu Cevapladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan programına giderken vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Erdoğan, bir kadının "EYT çıkar mı?" sorusuna da cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe Spor Kulübü Ekim Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı’na gitmeden önce, Faruk Ilgaz Tesisleri önünde bir süre vatandaşlarla görüştü. Bir kadının “EYT çıkar mı?” sorusuna cevap veren Erdoğan, “40 yaşında, 50 yaşında emeklilik mi olur” dedi.


VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Erdoğan tesislere gittiği esnada bir kadın, makam otomobilinin yanına gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kadın ile bir süre konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ardından makam otomobilinden inerek hemen yanında olan kafede oturanların yanına gitti, bir bir herkesle tokalaştı.

“EYT ÇIKAR MI”

Burada olan bir kadın Erdoğan’a seslenerek, “Cumhurbaşkanım EYT çıkar mı?” dedi. Erdoğan, “Yani 40 yaşında emekli mi olalım, 40 yaşında, 50 yaşında emeklilik mi olur” cevabını verdi.

Bunun ardından kadının, “Sağlığımız bozuluyor nasıl yapacağız?” demesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sağlığı bozuk olanlar zaten primlerini her şeyini vermişse, erken emeklilik aşamasında zaten emekli olur” cevabını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra “toplantıya geç kalıyorum” diyerek oradan ayrıldı.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı