Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde

AKP Manisa Milletvekili Uğur Aydemir’in “Belki soğan ekmek yiyeceğiz günlerce, aylarca, belki yiyeceğiz ama güvenliğimizden asla kimseye taviz vermeyeceğiz.” açıklamasında bulunmuştu. Benzer açıklamalarla gündeme gelen AKP’li siyasetçilerden Oktay Saral'ın yeğenleri, soğan ekmek yemek zorunda kalmayacak gibi. O hayattan lüks kesitlerin bir kısmı sosyal medyada paylaşıldı.
Takip et
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk Lirasının her geçen gün değer kaybettiği ve ekonomik krizin artık tavan yaptığı günlerden geçiyoruz. Vatandaşın bir çözüm beklediği hükümet sözcüleri ise bu konuyla ilgili beklenmedik açıklamalarıyla gündeme geliyorlar.

AKP Manisa Milletvekili Uğur Aydemir TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda İçişleri Bakanlığının 2022 yılı bütçe görüşmelerinde şöyle bir açıklama yapmıştı:
Belki soğan ekmek yiyeceğiz günlerce, aylarca, belki yiyeceğiz ama güvenliğimizden asla kimseye taviz vermeyeceğiz. Buradan bütün dünyaya sesleniyorum, bu ülkede gözü olanın gözünü çıkarmak her birimizin boyunun borcudur.’

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde

Soğan ekmek tartışması devan ederken Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral, muhalefete “müptezeller” şeklinde hitap ederek şu sert tweet’i attı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde

Saral’ın bu paylaşımından sonra sosyal medyada Saral’ın yeğenlerinin lüks hayatından kesitler yeniden gündem oldu. AKP Çocukları isimli hesabın paylaştığı fotoğraflardan bazıları şöyle:

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde

Soğan ekmek tartışmalarının ardından yeniden gündeme gelen bu fotoğraflarla ilgili sosyal medya tepkilerinin bir kısmı ise şöyle:

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral’ın Yeğenlerinin Lüks Yaşamı Sosyal Medyanın Dilinde

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.