Çukur’un Yeni Bölümünde Cumali, Murtaza’ya Elini Öptürdü

Geçtiğimiz akşam yayınlanan Çukur'un 7. bölümü yine nefes kesti. İstanbul'u karşısına alan Koçovalı'lar Murtaza'ya el öptürdü.

Show TV’de yayınlanan ve fenomen haline gelen Çukur dizisinin 3. sezon 7. bölümü nefes kesti. Birçok yeni gelişmeye sahne olan dizinin 7. bölüm final sahnesinde yaşananlar ise Koçovalı ailesinin İstanbul’u dize getirme konusunda ne kadar ciddi olduğunu gösterdi.


Yamaç bu bölüm bir karar vererek Azer’in masum annesini kurtararak evine misafir olarak götürdü. Annesi Sultan’a duruma anlatan Yamaç, getirdiği kadının babasının ölümünden sorumlu olan Azer’in annesi olduğunu söyledi ve kararı annesinin vermesini istedi. Sultan bu durum karşısında hiç düşünmeden kapılarına gelen kadını evlerine kabul etti.

Azer’in kardeşlerini kurtarabilmek için Karaca’yı kaçırması ise Akın’ı iyice köşeye sıkıştırdı. Azer ve Karaca arasında geçen tanışma konuşması ise yine dizinin en dikkat çeken bölümlerinden biri oldu.

Kendilerine saldıran Dağhan ile oyun oynayarak sonunu getiren Yamaç, ve Koçavalı’lar Murtaza’nın evine yanlarında olup olmadığını sormaya giderler. Burada Murtaza’ya bir teklif sunan Yamaç, Murtaza’dan Cumali’nin elini öpmesini ister. Bu durum karşısında ilk önce geri adım atmayan Murtaza, Dağhan’ın cesedini görünce Cumali’nin elini öpmeyi kabul eder.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı