Çukur’un yeni bölüm fragmanında yamaç amcaya meydan okuyor!

Mayıs ayında final yapacak olan Çukur dizisinin merakla beklenen 118. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Çukur’u eski haline döndürmek isteyen Yamaç, Amca’ya meydan okuyarak yeni bir savaşın fitilini yakıyor.
Takip et
Çukur’un yeni bölüm fragmanında yamaç amcaya meydan okuyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi adların yer aldığı Çukur dizisi 118. yeni bölümüyle 1 Mart Pazartesi akşamı ekranda olacak.

ÇUKUR’DA SON SAVAŞ

Yamaç’ın Çukur ile ilgili söylediği sözlerin dikkat çektiği tanıtımda mahallenin değişiminden rahatsız olduğunu ifade eden Yamaç, yaptığı konuşmayla Amca’ya meydan okuyor. Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edecek olan Çukur’daki son savaş ise Yamaç ve amcası Cumali arasında olacak.

ÇUKUR’UN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Vartolu, seneler sonra Yamaç’ı evine tekrar getirdi. Sultan Hanım, Yamaç’ı karşısında görünce büyük bir mutluluk yaşarken, oğluyla seneler sonra bir araya geldiği duygusal anlar izleyenleri de derinden etkiledi. Yamaç, Çukur’da meydana gelen değişime şahit olduktan sonra Koçovalı evinde de hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını gördü.

Çukur’un yeni bölüm fragmanında yamaç amcaya meydan okuyor!

CUMALİ, ÇUKUR’DA KALACAK

Amca, evdeki düzeni de tamamen değiştirmişti. Cumali ise Yamaç’ın da Amca’nın tarafında yer aldığını düşünerek Çukur’dan gitmeye karar verirken, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Yamaç, Koçovalı evinde kalmayarak tekrardan abisinin yanına geldi. Bu gelişmeyle Cumali, Çukur’da kalmaya karar verdi.

Çukur’un yeni bölüm fragmanında yamaç amcaya meydan okuyor!

YAMAÇ, EFSUN’UN KARŞISINA ÇIKTI

Yamaç’ın yaşadıklarını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulmak için harekete geçti. Vartolu’nun da yardımıyla Yamaç, Kulkan’ı yakalamayı başardı. Ölüme adım adım yaklaşan Kulkan ise elindeki en büyük kozu kullanarak Efsun’un yerini Yamaç’a belirtti. Efsun’u takip etmeye başlayan Yamaç, finalde Efsun’un karşısına çıktı. Büyük karşılaşmanın meydana geldiği dakikalarda Yamaç gözyaşlarına hakim olamadı.

Çukur’un yeni bölüm fragmanında yamaç amcaya meydan okuyor!Çukur’un yeni bölüm fragmanında yamaç amcaya meydan okuyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.