Çukur’da Yamaç Timsah’ı Vurdu

Çukur'un dün yayınlanan 70'inci bölümünde Yamaç intikamını almaya devam etti. Sıra Timsah'a geldi ve Yamaç Timsah'ı vurarak öldürdü.

Çukur 3. sezon 3’üncü bölüm ile sevenlerini yine ekran başına bağladı. 2’inci bölümün sonunda Azer’den intikamını alan Yamaç bu bölümde ise Timsah’ın karşısına çıktı. Timsah’a birkaç kez ateş eden Yamaç Koçovalı sıranın Efsun’a geldiğini söyledi.


Babasının tuttuğu Aliço ise Çukur’a gitmek istedi. Aliço Çukur’a girdiği sırada ise Yamaç’ı bulamadan babasının adamları tarafından geri götürüldü.

Akın ise adamların elinden kurtulmak için suçu Azer’in üstüne attı. Fakat her şeyi planlayanın ise Karaca olduğunu anladı. Adamlardan kurtulmak için Azer ile birlikte hareket eden Akın’ın planı tuttu.

Vartolu yeni gittiği hapishanede düzenini kurmaya çalışırken, hapisten kaçan Cumali de Çizgili Kenan’ın peşine düştü.

Yamaç son hedefi olan Efsun’un karşısına çıktı. Efsun ve Yamaç birbirlerine silah doğrultu fakat ateş edemediler. Final sahnesinde ise Yamaç’ın yaptığı kazan izleyenlerin nefesini kesti. Kazayı ise planlayan Akın ve Timsah’tı. Timsah’ın bölüm sonunda tekrar ortaya çıkması şaşkınlık yaratırken Timsah sevenleri ise sevindirdi.

Çukur’un yeni bölümü 7 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı