Çukur’da Ebu Kaysar Kimdir, Ebu Kaysar Aliço’yu Bulacak Mı?

Çukur'un 3. sezon 8. bölümüne Ebu Kaysar damga vurdu. Aliço'nun babasını ve ağabeyini öldüren Ebu Kaysar, Aliço'yu bulabilecek mi?

Show TV’nin sevilen ve fenomen haline gelen Çukur dizisinin en dikkat çeken sahnelerinden biri de Ebu Kaysar’ın Aliço’nun babası Yavuz Çoban’ın evini bastığı sahne oldu. Aliço’nun yardımı ile Ebu Kaysar’ın evini bulan Yavuz Çoban, çöp tenekesine bomba yerleştirdi ve patlama sonucu Ebu Kaysar yerine çocukları öldü.

Bunun üzerine Yavuz Çoban’ın soyunu kurutacağını söyleyen Ebu Kaysar, Yavuz Çoban’ın evini basar ve evdeki herkesi öldürür. O sırada evde tutulan Yamaç ise Aliço’yu alır ve evden dışarı çıkarır. İzleyicilerin akıllarına ise Ebu Kaysar kimdir ve Aliço’yu bulacak mı sorularını getirdi.

EBU KAYSAR KİMDİR?

Ebu Kaysar Aliço’nun ekibini öldüren kişidir. Uzun yıllardır Aliço’nun babası Ebu Kaysar’ı peşindeydi. Aliço Ebu Kaysar’ın fotoğraflarını gördüğünde kriz geçirdi ve eski ekibi aklına geldi. Uzun yıllardır süren düşmanlığı bitirmek için Aliço’yu görevlendiren babası Yavuz Çoban, yaptığı hata sonucu Ebu Kaysar’ın çocuklarını öldürdü ve bu hata hayatına mâl olur.

EBU KAYSAR ALİÇO’YU BULABİLECEK Mİ?

Ebu Kaysar’ın adamları evi bastı ve herkesi öldürdü. Orada bulunan Yamaç, Aliço’yu kaçırarak ölümden kurtardı. Ebu Kaysar, Yavuz Çoban’ın soyunu kurutmaya söz verir ve Yavuz Çoban’ın oğlu Aliço hayatta kalır. Ebu Kaysar ve Aliço bundan sonraki bölümlerde de karşı karşıya gelecek ve izleyenler bu çekişmeyi heyecan ile izleyecek. Aliço ve Çukur’un ilerleyen bölümlerde Ebu Kaysar ile karşı karşıya geleceğini tahmin ediyoruz.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı