adplus-dvertising

Çukur yeni bölüm fragmanı yayımlandı!

Çukur'un yeni bölümü için fragman gün yüzüne çıktı. Vartolu ile karşı karşıya gelen yamaç arasında büyük bir çekişme başlıyor. Vartolu, Yamaç'a meydan okuyor ve babasının mirasına sahip çıktığını savunuyor. Amca yüzünden başlayan iki kardeş arasında ki bu çekişme her geçen bölüm şiddetini artırıyor.
Takip et
Çukur yeni bölüm fragmanı yayımlandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ÇUKUR’DA NELER OLDU?

Efsun’un Çukur’da olduğunu bilen ve onu bulmak isteyen Amca, harekete geçti. Amca’nın adamları, Yamaç’ı takip ederek Efsun’un kaldığı yere ulaştılar. Amca, Efsun’u öldürmeyecek dozda zararlı madde verilmesini adamlarına söylerken, Efsun’u tekrar zararlı madde almış halde bulan Yamaç büyük bir üzüntü yaşadı. Öbür yandan her yerde Aliço ve Emmi’yi arayan Yamaç, sonunda onlara ulaşmayı başardı. Çukur’da olanlara artık sabrı giderek taşan Yamaç, Aliço’nun yediği dayağı da görünce öfkesine hakim olamadı. Balıkçı kulübesine giderek burada karşısına çıkan herkesi döven Yamaç, Aliço’nun evine koydukları bütün masa ve sandalyeleri de ateşe verdi. Yamaç, yaptıklarıyla Amca ve Vartolu cephesine açıkça bir defa daha meydan okudu. Amca, Bilal’le olan hesabını kapatmak için yeni bir operasyon düzenlerken, bu operasyonun başına Vartolu geçti. Vartolu ve ekibi, baskına giderken yolda saldırıya uğradı. Tuzağı kuran sürpriz isim ise Akın Koçovalı çıktı. Akın, Vartoluların yolunu keserek Amca’nın planını bozarken, finalde ekranlara gelen aksiyon dolu anlar nefesleri kesti. Öbür taraftan uzun süredir tamir etmek için uğraştığı dedesinin otomobilini da çalıştırmayı başardı. Amca’ya karşı harekete geçerek kararını veren Akın, yaptığı hamlelerle dedesi İdris Koçovalı’nın yolundan gittiğini gösterdi.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, Genco Özak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.