Çukur Dizisi Zula Oyununa Ekleniyor

Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca oynayanı bulunan Zula ile Çukur dizisi ortak projede bir araya geldi.

Başladığı günden beri reyting sıralamalarında zirvede bulunan ‘Çukur’ dizisi InGame Group tarafından geliştirilen ve 100’den fazla ülkede 26 milyon üzeri oyuncusu olan MMOFPS (Zula) ile bir araya geldi.

Ay Yapım ve InGame Group arasında yapılan anlaşmaya göre Çukur dizisinin, 1 Ekim’den itibaren Zula oyununda Çukur Haritası olarak yer alacak. Ayrıca 1 Kasım’dan itibaren ‘Cumali’ ve ‘Azer Kurtuluş’ karakterleri oyuna dahil edilecek.

Oyun ve dizi sektörü ilk kez bu proje ile birlikte bir araya gelecek. InGame Group Kurucu Ortağı Burak Gözalan, Ay Yapım CEO’su Kerem Çatay, Çukur dizisi oyuncuları Necip Memili ve Cihangir Ceyhan’ın katıldığı toplantıda projenin detayları aktarıldı.

Burak Gözalan yaptığı açıklamada, merkeze oyunu değil oyuncuları aldıklarını söyledi ve oyunda da dizide de gençlerin daha çok interaktif uygulama ve daha çok heyecan istediğini belirterek, Zula ve Çukur gibi Türkiye’nin iki önemli markası olarak bu alanda bir ilke imza atıyoruz dedi.

“İLKE İMZA ATMAK HEYECAN VERİCİ”

Çukur’un Cumali Koçovalı’sı Necip Memili ise, böyle bir proje ile bir ilke imza atmak heyecan verici dedi.

“BEN DE OYUNCUYUM”

Küçüklüğünde atari salonlarında çok vakit geçirdiğine değinen Cihangir Ceyhan ise, kendisinin de bir oyuncu olduğunu söyledi ve bu sebepten dolayı oyun karakterine hayat verme durumunun kendisine müthiş geldiğini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı