Çukur bu hafta ertelendi! Pazartesi çukur dizisi yok…

Show TV ekranlarında gösterime giren Çukur dizisi sezon finaline 3 bölüm kala kanalın yayın akışını değiştirmesi sebebiyle ertelendi. Karar dizinin izleyicilerini isyan ettirdi.
Takip et
Çukur bu hafta ertelendi! Pazartesi çukur dizisi yok…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son günlerde devamlı olarak ayrılık haberleriyle isminden söz ettiren Çukur dizisinin finaline oldukça az kaldı. 3 bölüm sonra ekran yolculuğunu tamamlayacak Çukur dizisi son olarak 128. bölümüyle ekranlara geldi. Kemik bir seyirci kitlesine sahip olan dizi için kanalın yeni kararı ise isyan ettirdi.

Çukur dizisi 129. yeni bölümünün 17 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelmesi bekleniyordu. İzleyicilerin merakla beklediği yeni bölüm ise bu hafta ekrana gelmeyecek.

Show TV’nin aldığı kararla dizinin yeni bölümü bir hafta ertelendi. Çukur’un yerine 17 Mayıs Pazartesi akşamı Öldürme Arzusu ve Gizli Kod filmleri Show TV’de ekrana gelecek.

Çukur bu hafta ertelendi! Pazartesi çukur dizisi yok…

Çukur’un yeni bölümü ise 24 Mayıs Pazartesi 20.00’de Show TV’de olacak. Dizi 7 Haziran’da ise 131. bölümüyle final yapacak.

Öte yandan Çukur dizisinde son olarak, Cumali’nin ipliği pazara çıktı. Cumali’nin öldürdüğü Karaca ve Celasun için cenaze töreni yapıldı. Çukurlular genç yaşta kaybettikleri Karaca ve Celasun’u sonsuzluğa uğurladılar.

Amcanın gerçek yüzünün ortaya çıkmasıyla beraber daha önce amca için çalışan Çukur’un gençleri tekrardan Koçovalı kardeşlerin yanında yer aldı. Cumali, Ayşe’nin sarf ettiği ağır sözlerden sonra daha çok bekleyemeyeceğini belirterek Akın, Metin ve Meke’yi de yanına alarak amcaya saldırmak üzere yola çıktı. Kahvenin önünde yolunu kesen gençler katılmak istediklerini söyleseler de Cumali yardımlarını istemedi.

Akın’ın bir anlık kontrolden çıkması neticesinde fevri bir saldırıda bulunması Cumali, Metin ve Meke’yi çok zor vaziyette bıraktı. Amcanın deposunda kapana kısılan dörtlüyü, Damla’nın organize ettiği Çukurlular kurtardı.

Cumali ise amcayı saklandığı yerden dışarı çıkarabilmek için kuvvetli bir mesaj göndermek gerektiğini belirterek depolardaki tüm mallarını yaktı.

Yamaç ve peşindekileri atlatmak için Nedim kendisini yem olarak kullanırken amca farklı bir araç ile güvenlikli bir eve kaçtı. Nedim’in ellerinden kaçmasına izin veren Koçovalılar, Nedim’i takip ederek amcaya ulaştı. Amca bir helikopter ile kaçmayı başarırken, geride kalan Nedim Vartolu tarafından öldürüldü.

Böylece dizide Nedim karakterini canlandıran usta oyuncu İlkay Akdağlı da Çukur’dan ayrıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.