adplus-dvertising

Cübbeli Ahmet’ten Ali Babacan’a: Bugün Rey İçin Anasını Babasını Satanlar

Cübbeli Ahmet Hoca Sezen Aksu'ya destek çıkan Ali Babacan'ı hedef alarak 'Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelirse düşünün neleri satarlar?' dedi.
Takip et
Cübbeli Ahmet’ten Ali Babacan’a: Bugün Rey İçin Anasını Babasını Satanlar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Cübbeli Ahmet Hoca ismiyle tanınan Ahmet Mahmut Ünlü Sezen Aksu’nun şarkısında geçen Hz. Havva ve Hz. Adem için ifadeleri üzerine bu defa ona destek olan DEVA Parti Genel Başkanı Ali Babacan’ı hedef aldı.

Babacan’ın Sezen Aksu’ya yaptığı desteğe tepki gösteren Cübbeli Ahmet Hoca Hz. Adem ve Hz. Havva’nın insanlığın ilk atası olmasına atıfla “Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?” eleştirisinde bulundu.

Cübbeli Ahmet’ten Ali Babacan’a: Bugün Rey İçin Anasını Babasını Satanlar

Sezen Aksu’nun 2022 yılı Ocak ayında çekimlerini tamamlayıp yayınladığı “Şahane Bir Şey Yaşamak” adlı video klibinde, ilk Peygamber Hz. Adem (a.s) ile Hz. Havva’ya yönelik “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e” sözleri sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Bunu 1 kez yapın ve diz ağrısını sonsuza dek ortadan kaldıracaktıSadece 1 kez yapın ve diz ağrısını sonsuza kadar ortadan kaldıracaksınız.Kâhin Meryem Nine: 3 burç zengin olacak, 4 ‘ü fakirleşecek, 2’si kaybedecek…Göğüslerinizi silikon taktırmadan kendi başınıza nasıl büyütürsünüz?Tansiyonunuz 140/90 oluyorsa damarlarınızı temizleyin. Yemeklerden önce 30 grProstatınızı bir haftada iyileştirin! Erkeklerin %60’ı buna teşekkür etti…

Cübbeli Ahmet Hoca daha önce bu konuyla ilgili Sezen Aksu’yu hedef alarak şu açıklamayı yapmıştı: ” Beşerin ilk babası ve ilk peygamber Âdem Aleyhisselâm ve eşi Havvâ Vâlidemize câhil diyecek kadar alçalan esfeller ve Allâh-u Teâlâ’nın: “Allah Âdem’e bütün isimleri (dilleri ve ilimleri) öğretti” buyruğunu bilmeyecek derecede echeller bugün toplumun en meşhûr ve gözde sanatçısı olarak kabûl ediliyorsa artık Allâh-u Teâlâ’nın bu toplumdan râzı olup olmadığını anlamak için bu kıstâs yeterlidir.”

Cübbeli Ahmet’ten Ali Babacan’a: Bugün Rey İçin Anasını Babasını Satanlar

Babacan’a tepki: Bugün rey için ana babasını satanlar…

Cübbeli Ahmet Hoca bugün sosyal medya hesabından şunları söyledi: “Ali Babacan’ın, Sezen Aksu’nun Peygamber Atamıza ve Kıymetli Annemize yaptığı hakâreti fikir özgürlüğü çerçevesinde savunan tweeti çok mânîdârdır. Buna ancak şu yorumu yapabiliyorum; Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?!

Rabbimizin kelâmına mazhâr olmuş bir Nebiyy-i Zî-Şân’ın haysiyetini korumayanların artık korunacak bir îtibarları kalmamıştır.

Cübbeli Ahmet’ten Ali Babacan’a: Bugün Rey İçin Anasını Babasını Satanlar

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
FEARLESS
19 Ocak 2022, 08:07 tarihinde yazildi

AYETİ BİLMEZSEYDİN SANADA CAHİL DİYECEKTİM CÜBBELİ HOCA ANCAK SENİNKİSİ YALAKALIĞA GİRİYOR. İŞİN GÜCÜN ŞHOV.! AYETTE YASAKLI ELMAYI KİMLER YEDİ VE KENDİLERİNE NE DENİLDİ.? ALLAH BİZZAT YASAK OLAN YAPMA DEDİĞİM ŞEYİ (YASAKLI MEYVEYİ) YEDİNİZ. HADİ ŞİMDİ İNİN ORDAN DEMEDİMİ..? BUNA NE DENİR.? YAPMA DENİLEN ŞEYİ YAPTINMI CAHİLLİK YAPMIŞ OLURSUN BİRE SİVRİ ZEKALI.! BUNDA HAKARET YOK.! HAKARET ETME NİYETİYLEDE SÖYLENMEMİŞ.!

  • Cevapla
  • 0