adplus-dvertising

Cübbeli Ahmet “Öp beni, yala beni” şarkısını başarılı buldu!

İnternet üzerinde katıldığı canlı yayın programında açıklamalarda bulunan Ahmet Mahmut Ünlü, bir sohbeti esnasında kullandığı sözlerle yapılan şarkıya değindi. Ünlü açıklamasında şarkıyı başarılı bulduğunu söyledi.
Takip et
Cübbeli Ahmet “Öp beni, yala beni” şarkısını başarılı buldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Ahmet Mahmut Ünlü verdiği cevaplarla dikkatleri üzerine topladı.

Cübbeli Ahmet “Öp beni, yala beni” şarkısını başarılı buldu!

“BAŞARILI BULDUM”

“15 yıl evvel ki laflar, unutuyorum. İlk önce sözleri anlamadım. ‘Şap beni’den sonrasını anladım. Geriyi anlamayınca, ‘Başına bir uyarlama yapmışlar, ikinci mısrayı da benden almışlar herhalde’ dedim. Ben kendi sohbetimi dinleyince ‘Bunun birinci kıtası da benimmiş’ dedim. Ama bunu nasıl kafiyeye uydu da hiçbir kelimeyi çıkartmadan uyarlamışlar? Başarılı buldum yani…

“BABA, MİLLETE MASKARA OLDUK”

Ondan sonra benim kız ‘Baba rezil olduk, maskara olduk millete’ şeklinde konuştu. Kayınvalide ile kayınpeder pazara gitmiş, adamın biri benim için ‘Şap beni şup beni, bak rezil oldu’ diyormuş. Adeta şarkıyı ben uyarladım da çaldırdım gibi anlamışlar. Sonra onlar da, “Adamın 11 yıl evvel ki sohbeti o. Sen ne şekil konuşuyorsun’ demişler. Kalabalık toplanmış başlarına, susmuş o da.

“DİSKODA BU ŞARKI ÇALINIYORMUŞ”

Dün de bir arkadaş gelmişti. Ortamlardan haberi olan bir kardeştir. Bir diskodan bahsetti; ‘Masa başı açılışı 10 bin lira olan bir mekanda da bu çalınıyor’ şeklinde konuştu.

“GENÇLERDE YÖNELİŞ ARTTI”

Ben o zaman kızıma da dedim ki, ‘Yavrum üzülme. Buradan gençler bizim oltamıza takılır, ‘Kim bu adam’ derler. Belki bir sohbet dinlerler, oradan abdest, namaz öğrenirler. Bizim derdimiz milletin imanını muhafaza etmek. Ve dediğim gibi oldu, gençlerde yöneliş arttı. Fark edilir bir artış ben gördüm havaalanlarında falan… Eskiden orta yaşlılar, yaşlılar geliyordu, şuanda gençler de fotoğraf çektirmeye geliyor.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.