adplus-dvertising

Cübbeli Ahmet Hoca’nın kızının düğününde yasak yok!

Televizyon ekranlarında Cübbeli Ahmet Hoca lakabıyla ünlenen Ahmet Mahmut Ünlü'nün kızının evlendiği düğünde koronavirüs yasakları hiçe sayıldı. Ne misafir sayısına ne düğün süresine riayet edildi.
Takip et
Cübbeli Ahmet Hoca’nın kızının düğününde yasak yok!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Meşhur‘nün kızı Sare ile Şaban Zengin’in oğlu Muhammet Hüseyin Zengin Ümraniye‘de bir düğün salonunda evlendi.

KORONA TEDBİRLERİ HİÇE SAYILDI

Düğün için öğle saatlerinden itibaren çok sayıda davetli salona geldi. Davetlilerin bir bölümü salonun giriş kapısından HES kodu uygulamasıyla alınırken, bir bölümü ise otoparktan girdi. Düğün öncesi, bir kişinin iki seyyar hoparlör ve imam cübbesi ile içeri girdiği görüldü. Gelin otomobili için ise beyaz renkli lüks bir araç seçildi. Kadınlar ve erkekler bölümü olarak salon ikiye bölündü. Düğün öncesince davetli Ahmet Mahmut Meşhur karşıladı. Düğün kuran okunarak başladı. Erkekler tarafında okunan Kuran, kadınlar tarafına ise projeksiyonla yansıtıldı. Saat 16.00’da başlayan düğün devam ediyor.

BİR SAAT VE 50 KİŞİ SINIRI VAR

İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine gönderdiği genelgede bu hafta sonuna özel, düzenlenecek düğün ve nikahlar için karar yer aldı. Yüksek ve çok riskli bölgelerde 50 kişiyi geçmemek ve bir saati aşmamak kaydıyla düğün ve nikah merasimi yapılabilecek.

Cübbeli Ahmet Hoca’nın kızının düğününde yasak yok!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.