Cübbeli Ahmet Hoca’dan HDP’ye sert tepki!

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü HDP’ye sert tepki gösterdi. Cübbeli Hoca ‘Bunlar mahlûkat, bunların yaptığını canavar yapmaz. Allah acilen partilerinin kapanmasını nasip eylesin’ dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Meşhur HDP’ye sert tepkide bulunarak, ‘Bunların adamları mecliste, vekillikleri düşürüldü diyerek ortalığı ayağa kaldırdılar. Geç kalınmış bir adım, çoktan kapatılması gerekirdi bu partinin’ şeklinde konuştu.

CHP’li Enis Berberoğlu ve HDP’li Leyla Güven ile Musa Farisoğulları’nın milletvekilliği düşürüldü ama münakaşası bitmedi. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Meşhur PKK’nın uzantısı HDP’ye ateş püskürdü. İşte o açıklamalar,

Bunlar mahlûkat bunların yaptığını canavar yapmaz

‘Bunların adamları mecliste, vekillikleri düşürüldü diyerek ortalığı ayağa kaldırdılar. Geç kalınmış bir adım, çoktan kapatılması gerekirdi bu partinin. Mecliste maaş alacaklar, milletin vergileriyle her şeyi yapacaklar ondan sonra efendim askere, polise silah çekecekler çekenleri kutsayacaklar… İşte bunlardan bir tanesi en son Eren Bülbül’ü şehit eden teröristin cenazesine katıldı.’ Bunlar mahlûkat, bunların yaptığını canavar yapmaz. Allah acilen partilerinin kapanmasını nasip eylesin.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı