Cübbeli Ahmet Hoca behçet hastalığına yakalandı!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Meşhur, katıldığı bir televizyon programında behçet hastalığı ile beraber iltihaplı romatizma atakları olduğunu söyleyerek “Birkaç gün evvel ağızlarım tamamen yara olmuştu. Yeşil reçeteli ağrı kesiciler kullanıyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
Cübbeli Ahmet Hoca behçet hastalığına yakalandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaptığı her çıkışla isminden söz ettirmeyi başaran Cübbeli Ahmet Hoca, bu defa farklı bir konu ile gündeme geldi.

Önceki gün TV100 ekranlarında yayınlanan ‘Kayıt Dışı’ programına misafir olan Cübbeli Ahmet Hoca, behçet hastalığına yakalandığını ve iltihaplı romatizma atakları geçirdiğini söyledi.

Bu hastalığın kendisinde ciddi sıkıntılara neden olduğunu ve yeşil reçeteli ağrı kesiciler kullandığını söyleyen Cübbeli, “Şuanda izleyenlere bir kere şunu belirtelim. Biraz behçet hastalığı, iltihaplı romatizma ataklarım olmuştu. Birkaç gün evvel ağızlarım tamamen yara olmuştu. Ben gene yayınlarımı sürdürüyordum ama yeşil reçeteli bir ağrı kesici var. Yani beni çok etkiliyor. Onu almak mecburiyetinde kaldım. Dün gece de almadım bu programa geleceğim diyerek. Yani kendime geleyim dedim ama gene de bir tutukluluğum olabilir” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.