Cristiano Ronaldo’nun Tecavüz Davasında Flaş Gelişme

Dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Cristiano Ronaldo'nun eski model Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddia edilmişti. Yeni gelişmeler yaşandı.

Real Madrid ile muhteşem sezonları geride bırakarak İtalya Serie A’nın dev kulübü Juventus’a giden ve muhteşem performansına devam eden Cristiano Ronaldo’nun eski model Kathryn Mayorga’ya tecavüz ettiği iddia edilmişti. Konuyla ilgili dava halen devam ederken  ele geçirilen yeni belgeler, iddialara yeni boyut kazandırdı.


İngiliz  The Sun gazetesi, polis ile savcılar arasındaki 100 sayfalık e-mail yazışmalarına ulaştı.

RONALDO’NUN DNA’SI İLE EŞLEŞTİ

İngiltere’nin yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun, okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde müfettiş Jeffrey Guyer’ın savcıya gönderdiği bir notta “DNA sonuçları geldi ve Ronaldo’nunki ile eşleşti.” ifadelerini kullandı.

Haberde Cristiano Ronaldo’nun ise avukatlarına “Mayorga bana ‘Hayır, dur’ diye bağırdı.” itirafında bulunduğunu aktardı.

ABD kaynaklı haber ajansı Associated Press, Cristiano Ronaldo’nun avukatları vasıtasıyla Las Vegas’taki mahkemeden Mayorga’nın açtığı tecavüz davasının reddini ya da kapalı kapılar ardında anlaşılmasını talep ettiğini kaydetti


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı