“Cristiano Ronaldo İyi Biri Değil”

Başarılı futbolcu Alex Morgan'ın, Ronaldo için yaptığı açıklamalar dikkat çekti. 23 Eylül tarihinde Monaco'da FIFA tarafından gerçekleştirilecek olan ve kadınlar kategorisinde dünyanın en iyi futbolcusu adayı olan Morgan, erkekler kategorisinde aday olan Ronaldo'nun, geçtiğimiz yılda yaşadığı tecavüz skandalına değindi.

Futbolun gözde yıldızlarından biri olan Alex Morgan, erkek futbolunun en üst seviyesinde bulunan Cristiano Ronaldo’nun tecavüz skandalının gizlendiğini vurgulayarak, “Onu herkes iyi biri olarak biliyor ama Ronaldo sadece medyaya karşı böyle. Gerçek yüzünü kimse bilmiyor.” dedi. Paranın bazı durumları saklayabileceğini söyleyen Morgan, “Onun hikayesine baktığımızda bence gizlenmiş çok kanıt var.” ifadesini kullandı.


Bu durumun sporla ilgili olmadığını da söyleyen Alex Morgan, Ronaldo’nun spor için yaptıklarının ve kişiliği ile yaptıklarının arasındaki farklılıkları dile getirdi ve kadınlar için, “Kadınları kolayca yaralanabileceği pozisyonlarda korumak çok önemlidir.” dedi.

Juventus’un yıldız oyuncusu Ronaldo’nun 2009 yılında Las Vegas’ta Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga’ya tecavüz ettiği iddia edilmişti. Ronaldo tecavüz davalarını yalanlarken daha sonra Kathryn Mayorga’ya sessiz kalması karşılığında 374 bin dolar ödediği ortaya çıkmıştı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı