adplus-dvertising

Coşkun Sabah, kızı Roza’nın kıyafetleri için konuştu!

Ünlü şarkıcı Coşkun Sabah, Armağan Çağlayan’ın programına katılan kızı Roza'nın kıyafetleri hakkında açıklamalarda bulundu. Sabah, açıklamalarında dikkat çeken bir ayrıntıya da yer vererek Bülent Ersoy'un kendisini kıskandığını belirtti.
Takip et
Coşkun Sabah, kızı Roza’nın kıyafetleri için konuştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Armağan Çağlayan’ın programına misafir olan Coşkun Sabah, kariyerinin ilk senelerinde Bülent Ersoy’un kendisini kıskandığını belirtti. Sabah, Ersoy’un ekibinde ud çalarken ‘tenzili rütbeye’ (mertebe düşürülmesi) uğradığını iddia etti.

Usta sanatçı sözlerine şu şekilde devam etti;

“Çok alkış alıyordum. Bülent Hanım kıskanıyordu beni. Gar Gazinosu’nda çıkıyordu, ‘özel saz’ olarak ara sıra beni de götürüyordu. Saz ekibinde koltuk, kıdeme göre sıralanır. Bir gün geldim, koltuğum başka yerde duruyor. Aldım udumu çıktım. Bu işte bir kumpas var çünkü. ‘Ben artık ud çalmayacağım, kendi şarkılarımı okuyup ünlü olacağım’ dedim. Muzaffer Özpınar bana haber uçurdu ‘Bu olay Bülent Ersoy’un ricasıydı’ diyerek.”

69 yaşındaki Coşkun Sabah, programda 30 senedir anti-aging programı uyguladığını da açıkladı:

“İki yılda bir kan örneklerim yurt dışına gider. Aminoasitler, vitaminler, mineraller eksikse yerine konur. Yaşlanma geciktirici takviyeler alınır. Dinç ve genç kalmak istiyorum. Uykuma ve beslenmeme de dikkat ederim.”

KIZININ GİYİMİ ILE ILGILI AÇIKLAMA

Bir süre önce “Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım. Kızımın bikinili fotoğraf paylaşmasına müsaade etmem” dediği iddiasıyla gündeme gelen Coşkun Sabah yeni açıklamalarda bulundu. Sabah, “Tutucu bir baba mısınız?” sorusuna şu cevabı verdi: “Batı’ya göre modern babayım. Kordon’da gezerken mini şortla dolaştırırım. Ama o mini şortu Mardin’de, Urfa’da giydirmem.”

Coşkun Sabah’ın eski eşi Ceyda Okay ile evliliğinden dünyaya gelen Roza Sabah, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla alaka odağı olmuştu.

Kızının bikinili pozlarını Instagram hesabında yayınlamasına karşı çıkan Coşkun Sabah, tepkisini belli etmişti.

Usta sanatçının, “Türkiye nüfusunun yüzde kaçı türbanlı biliyor musunuz? Kimse kimseyi yargılamasın. Gelenek, göreneklerim var. Ben Diyarbakırlıyım. Batılılara da saygı duyuyorum. İzmirli, Aydınlı, Manisalı bunun üzerinde düşünmeyebilir ama bir Urfalı, Diyarbakırlı, Antepli bunun üzerine düşer. İnsanlar gelenek görenekleriyle yaşarlar. Olur mu öyle şey? Bize ters bu. Siz normal buluyor musunuz bunu?” sözleri herkesi şaşırtmıştı.

Sosyal medyadan binlerce paylaşım yapılan haberler üstüne Sabah’tan açıklama gelmişti: Beni İzmir, Aydın ve Manisalılar ile kapıştırmak için uğraşmayın. ‘Ben İzmirli değilim, Diyarbakırlıyım’ diyerek bir söylemim olmadı. Bunu ispat edenlere 1 milyon dolar tazminat ödemeyi taahhüt ediyorum.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.