Çorlu’da cinnet geçiren genç anne ve babasını silahla öldürüp intihar etti!

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yaşanan olayda henüz tespit edilemeyen bir neden ötürü cinnet getiren genç, anne ve babasını silahla vurarak öldürdü. Sonrasında aynı silahla intihar teşebbüsünde bulunan genç, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Takip et
Çorlu’da cinnet geçiren genç anne ve babasını silahla öldürüp intihar etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgilere göre olay Çorlu’da Alipaaşa Mahallesi Varış Sokak üstünde yer verilen bir apartmanda yaşanan olayda anne ve babası ile beraber yaşayan Ali Eren Arslankılıç, belirlenemeyen bir sebepten ötürü anne ve babası ile tartıştı.

ANNE VE BABASINI SİLAHLA VURARAK ÖLDÜRDÜ

Münakaşa esnasında emekli subay olan babası Ali Arslankılıç’a ait silahı ateşleyen Ali Eren Arslankılıç babası Ali Arslankılıç ile annesi Nurhan Arslankılıç’ı silahla vurarak öldürdü.

HASTANEDE YAŞAMINI KAYBETTİ

Sonrasında aynı silahla intihar teşebbüsünde bulunan Eren Arslankılıç silah sesini duyan komşularının haber vermesi ile olay yerine gelen polis ve sağlık ekiplerince ağır yaralı olarak Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Anne ve babasını öldüren Eren Arslankılıç hastanede yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı ve polis ekiplerinin araştırmalarının sonrasında anne Nurhan Arslankılıç ile baba Ali Arslankılıç’ın cansız bedenleri araştırılmak üzere Çorlu Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

Olayla alakalı olarak başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.