Çöp atmıyor diye 11 yaşındaki kardeşini bıçaklayarak öldürdü!

Ankara’da 20 yaşındaki üniversite öğrencisi M.K. anne ve babasının evde olmadığı esnada çöpü atmadığı gerekçesiyle tartıştığı 16 yaşındaki kardeşi K.K.’yı 11 yerinden bıçaklayarak öldürdü. M.K. olay sonrası polisi arayarak teslim oldu.
Takip et
Çöp atmıyor diye 11 yaşındaki kardeşini bıçaklayarak öldürdü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Saat 20.00 sıralarında Çankaya Mürsel Uluç Mahallesindeki bir apartman dairesinde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslam Bilimleri Fakültesi öğrencisi M.K., iddiaya göre anne ve babaları evde olamadığı esnada lise öğrencisi kardeşi K.K.’dan evin çöplerini atmasını istedi.

ÇÖP KAVGASI YÜZÜNDEN 11 YERİNDEN BIÇAKLADI

K.K.’nın karşı çıkması üstüne iki kardeş arasında münakaşa çıktı. M.K., münakaşanın büyümesi üstüne mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile K.K.’yı göğüs bölgesinden 11 defa bıçakladı. K.K. kanlar içinde kalırken, paniğe kapılan M.K., polise haber verdi.

GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. M.K.’yı ellerinde ve üstünde kanla bulan polis, eve girdiğinde K.K.’yı kanlar içerisinde yatarken buldu. Yapılan kontrolde K.K.’nın yaşamını yitirdiği tespit edildi. K.K.’nın cenazesi olay yerinde yapılan araştırmanın sonrasında otopsi için adli tıp kurumuna gönderilirken, M.K. ise gözaltına alındı.

ANNE BABA MİSAFİRLİKTEYMİŞ

Öte yandan, olay esnasında eşi ile beraber misafirlikte bulunan babalarının da büyük oğlu ile aynı üniversitede Kütüphane Daire Başkanı olduğu öğrenildi. Polis, olayla alakalı soruşturma başlattı.

Çöp atmıyor diye 11 yaşındaki kardeşini bıçaklayarak öldürdü!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.