adplus-dvertising

Çöp Adam 3. bölüm full izle-Çöp Adam son bölüm tek parça izle

Çöp Adam gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak, Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan, Sinan Albayrak gibi güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicinin beğenisini kazandı.
Takip et
Çöp Adam 3. bölüm full izle-Çöp Adam son bölüm tek parça izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün kaleme aldığı “Çöp Adam” dizisini Yağız Alp Akaydın yönetiyor.

“BENİM HİKAYELERİM HEP ÇOCUKLUKTAN BAŞLAR”

Budayıcıoğlu yaptığı açıklamada, “Merhaba sevgili arkadaşlarım, umarım hepiniz iyisinizdir. Ben iyiyim ama çok heyecanlıyım, biliyorsunuz bu akşam Star TV’de benim hikayelerimden yeni dizimiz Çöp Adam başlıyor. Benim hikayelerim hep çocukluktan başlar. Çünkü çocuklukta yaşadıklarımız, zihnimize yazılanlar aslında kaderimizi yazıyor” dedi. Hikaye hakkında ipuçları veren Budayıcıoğlu, “Bu hikayede iki kardeş var, iki çocuk… Anne babaları hayatta oldukları halde çocukları alıp götürüp yetimhaneye kapatıyorlar. Ne için? Çalışan annenin babaya daha iyi bakabilmesi için. O çocuklar neler yaşayarak nasıl bu günlere geliyorlar bunları tek tek göreceğiz” diye konuştu.

“ÇÖP ADAM DÜNYACA ÜNLÜ BİRİ”

Budayıcıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Yazılımcı olan çocuk öyle bir şey icat ediyor ki dünyanın yakından tanıdığı adeta harikalar yaratan ve servet sahibi olan biri haline geliyor. İlk iş olarak onu çocukluğu boyunca süründüren anne ve babasına muhteşem bir yalı armağan ediyor. Niye böyle yapıyor acaba, ne dersiniz? İşte dizide bunların yanıtlarını bulacağız. Oyuncu kadromuz muhteşem, umarım beğenirsiniz, çok sevgiler.”

ÇÖP ADAM 3. BÖLÜM ÖZET

Kapatıldığı mahzenden kurtulmak için eline geçen fırsatı kullanamayan Peri, yine çaresizliğiyle baş başadır. Ablası Ahu’nun telkinleri, akıl karıştıran tesadüfler ve küçük ipuçları, Berrin’in Tamer’in sadakatini sorgulamasına neden olur.

Tamer’in sonunu düşünmeden başlattığı oyun, Berrin’in mahzeni keşfetmesiyle daha da tehlikeli bir hal alır. Herkes kaza geçiren Damla’yla ilgilenirken, Peri mahzende ölümle burun buruna gelir.

Meryem, Yavuz’un planlarından habersiz, kalbini ona kaptırmak üzeredir.

Yavaş yavaş iletişim kurmaya başlayan Peri ve Tamer, durumun başka bir boyuta ilerlediğinin henüz farkında olmasalar da, Tamer oynadığı oyundan vazgeçmediği gibi sınırları daha da zorlamaya karar verir.

ÇÖP ADAM 3. BÖLÜM İZLE

14 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan Çöp Adam 3. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Çöp Adam yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ÇÖP ADAM YOUTUBE İÇİN TIKLAYIN

Çöp Adam 3. bölüm full izle-Çöp Adam son bölüm tek parça izle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.