adplus-dvertising

Çöp Adam 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çöp Adam Yeni Bölüm Tanıtımı

STAR TV'nin yeni sezon dizilerinden Çöp Adam, bu akşam izleyici ile buluştu. Başrollerinde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın olduğu, Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserlerinden uyarlanan Çöp Adam 2. bölüm tanıtımı yayınlandı...
Takip et
Çöp Adam 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çöp Adam Yeni Bölüm Tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Star TV’nin yeni sezon dizilerinden Çöp Adam ilk bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı dizi ilk bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Yayınlanan ilk bölümün ardından ikinci bölümde neler olacağı ise merak konusu oldu. Çöp Adam’ın yeni bölüm fragmanını merak edenler için; Çöp Adam 2. bölüm fragmanı.

ÇÖP ADAM 1. BÖLÜM ÖZETİ

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i giriştiği ekmek kavgasından çok aile sorunları yormuş, Tamer bütün bu zor şartları oyun haline getirerek, içindeki çocuğu korumayı başarmıştır.

Anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır. Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur. Bir anda büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen annesi Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur ama geçen acı günlerin telafisi Tamer için çok zor olacaktır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.