“Çok Sevdim Yalan Oldu”ya 1 Milyon TL’lik Dava

Sosyal medyada ilk olarak İrem Sak’ın paylaştığı ve Fatih Bulut’un seslendirdiği ”Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkıya 1 milyon TL değerinde dava açıldı.

Son dönemlerin popüler şarkısı ”Çok Sevdim Yalan Oldu”nun solisti Fatih Bulut’a , menajerlik anlaşmasını ihlal ettiği iddiasıyla 1 milyon TL değerinde ihtarname gönderildi. Şarkının gerçek sahibi olduğunu söyleyen ve Fatih Bulut’un da menajeri olan Mehmet Adıgüzel, şarkıcı ile 2008 yılından bu yana hala geçerli olan bir menajerlik sözleşmelerinin olduğunu ve bunun ihlal edilidğini söyledi.

1 MİLYON TL DEĞERİNDE İHTARNAME GÖNDERİLDİ

”Çok Sevdim Yalan Oldu” isimli şarkıyla yıldızı parlayan Fatih Bulut, 10 yılı aşkın süredir Kayseri’de düğün salonlarında sahne alıyor. Bulut’un 2008 yılında Mehmet Adıgüzel ile menajerlik anlaşması yaptığı ve anlaşmada, sözleşmenin ihlali halinde 100 bin TL değerinde cezai bir bedel olduğunu ifade eden Mehmet Adıgüzel’in avukatı 1 milyon TL değerinde bir ihtarnameyle şarkıcıyı uyardıklarını açıkladı.

Her bir ihlalde Fatih Bulut’un, 10 bin Euro ödemekle yükümlü olduğunu dile getiren Adıgüzel’in avukatı, şarkıcıdan haklarını almak istediklerini belirtti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı