Çok Güzel Hareketler Masterchef Skeçi

Çok Güzel Hareketlerde bu hafta konu alınan skeçte Masterchef jürisi ve yarışmacıları ele alındı. Salon oyuncuların performansıyla adeta coştu!
Çok Güzel Hareketler Masterchef Skeçi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV 8 ekranlarında Pazartesi ve Çarşamba günleri yayınlanan yemek yapma yarışması Masterchef izlenme rekorları kırıyor. Fakat 10 Kasım’da programı tiyatroya döken Çok Güzel Hareketler ekibi programın orijinalini adeta sildi süpürdü.

MASTERCHEF JÜRİSİ ÇOK GÜZEL HAREKETLERDE

Masterchef’de jüri olarak yer alan Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef, yarışmacı adaylarına zaman zaman sert tutumlar sergileyebiliyor. Çok Güzel Hareketler ekibi de bu davranışları sekeçe alarak sahneye döktü. Ekranların en çok izlenen iki programının birleşimi ile ortaya çıkan oyun salonda bulunanları kahkaha tufanına sürüklerken Televizyon izleyicisini ekran karşısında adeta kitledi.

Birbirinden farklı ve güzel esprilerin arka arkaya geldiği programda oyuncuların sahne performansları da skeçin ardından seyirci tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı Çok Güzel Hareketler programı Kanal D ekranlarında gösterime girmesiyle birlikte Twitter’da en çok konuşulan konu olmayı da başardı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.