Çok Güzel Hareketler Safa’nın Aziz Yıldırım Taklidi Çok Beğenildi

ÇGHB 1 Aralık tarihli bölümünde taklitleriyle herkesin beğenisini toplayan Safa Sarı seyircilerin isteği üzerine Aziz Yıldırım'ın taklidini yaptı.

Bu hafta yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 programında yayınlanan skeçlerle herkes kahkaha tufanı yaşadı. Özellikle Safa Sarı Arka Sokaklar skeçi öncesi yaptığı taklitle herkesi güldürmeyi yine başardı.


SAFA SARI KİMDİR?

Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Safa Sarı, kendisini şu şekilde ifade ediyor;

“22 Haziran 1992 yılında Üsküdar’ın Zeynep Kamil Hastanesi’nde doğmuşum hemşire beni ellerine aldığında “bunun ne kadar büyük elleri var bunun” demiş bana… Çocukluğum sokaklarda çamurda, kirde, pasta oynaya oynaya geçti. Annem hakkını helal etsin çok uğraşmış benimle Ertuğrul Gazi İlkokulu’na başladığımda her gün yakalığımı yırtıp eve dönüyordum. Annem de onu dikip beni geri gönderiyordu. Tiyatroya ilkokulun okuma bayramında elmasını paylaşamayan çocuklara ders olsun diye hepsini yiyip bitirdiğim bir rol ile başladım. O günden sonra kilomu hiç kontrol edemedim. Yazları zayıf ve sıcak, kışları kilolu ve soğuktum. Liseyi semtimiz Kaynarca’nın nezih okulu Kaynarca Şevket Sabancı Lisesi’nde okudum. Düz liseydi. Okulun tiyatro klubüne gittim ve tiyatro sevgim tıpkı ben gibi artarak devam etti şuan da ergenlik hayalim olan imrenerek baktığım, içinde olmak hayalleri ile yanıp tutuştuğum BKM Mutfak ekibindeyim.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı