Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 neden yok, kaldırıldı mı? ÇGHB hangi gün, yeni bölüm ne zaman?

Kanal D ekranlarının sevile güldürü programı bugün kanalın yayın akışında olmaması üzerine sıkı takipçileri tarafından merak edildi. Peki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 neden yok? ÇGHB hangi gün? Yeni bölüm ne zaman? Detaylar haberimizde...
Takip et
Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 neden yok, kaldırıldı mı? ÇGHB hangi gün, yeni bölüm ne zaman?
 • Yazdir
 • Arttir - Azalt
 • Yorum 2

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 programından kötü haber geldi! Her hafta pazar akşamları ekranların en sevilen eğlence programı olan Çok Güzel Hareketler 2’den kötü haber geldi! Bu hafta pazar günü Çok Güzel Hareketler 2 bekleyenler için üzücü haber var! Yerine gelen film de iptal oldu, Kanal D 7 Mart yayın akışında bir değişiklik daha!

Çok Güzel Hareketler 2 bu hafta yayınlanmayacak!

BKM yapımcılığında pazar akşamları BKM mutfak ekibi tarafından hazırlanan ve yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 bu hafta yayınlanmayacak! Çok Güzel Hareketler 2 programı yayın akışından çıkartıldı! Bu hafta Çok Güzel Hareketler 2 çekimi yapılamadı. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin bebeği rahatsızlandı!

7 Mart Pazar akşamı ekranlara gelmesi planlanan Çok Güzel Hareketler 2 programı 14 Mart Pazar akşamı ertelendi! Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin oğlu Kuzey hastalığı nedeniyle bu hafta çekim yapılamadı!

Kuzey sağlık durumu nasıl?

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti bu hafta hastalanan oğullar Kuzey’in sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi! Berfu Yenenler’in acil olarak İstanbul’a gelmesiyle hastaneden gelen Kuzey bebek evde iyileşmeyi bekliyor. Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çifti bir bebek daha bekliyor ve çok yakında aile 4 kişi olacak!

Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran fenomen program Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Kanal D’nin bugün yayın akışında yer almaması üzerine izleyici tarafından araştırılmaya başlandı.

View this post on Instagram

A post shared by Berfu Yenenler (@berfuyenenler)

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2 NEDEN YOK? ÇGHB HANGİ GÜN?

Sunuculuğu başarılı oyuncu Yılmaz Erdoğan üstlendiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de Yılmaz Erdoğan’ın yokluğunda ise eski ÇGHB kadrosundan Eser Yenenler program sunuculuğunu yürütüyordu.

Programın çekimlerine devam edilirken Eser Yenenler’in çocuğu rahatsızlanınca İstanbul’a dönmek zorunda kaldı. Çekimler için tekrar Köyceğiz’e geri dönüş yapan Yenenler’in bu haftaki bölüm için yetişememesi nedeniyle program bu akşam yayın akışında yer alamayacak.

ÇGHB 2 YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

İzleyicinin büyük bir heyecanla beklediği program bu sebepten dolayı 7 Mart Pazar akşamı izleyici karşısında olamayacak. Çok Güzel Hareketler 2’nin yeni bölümü ise 14 Mart Pazar kaldığı yerden devam edileceği belirtildi. Sunucu Yılmaz Erdoğan’ın da film çekimlerini tamamlamasıyla programa geri dönmesi bekleniyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (2)
Fatma Kızıltuğ
8 Mart 2021, 13:43 tarihinde yazildi

Esen Yenener den başka sunacak kişi yokmu? Hepsi çok başarılı oyuncular, çok yazık.

 • Cevapla
 • 0
  Aslıhan Güner
  13 Mart 2021, 16:57 tarihinde yazildi

  Aynen

  • 0