Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Black Friday Şahane Cuma Skeci

Kanal D'nin sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de Black Friday etkisi! Şahane Cuma skeci izleyenleri kırdı geçirdi.

Kanal D’nin en sevilen programlarından biri  olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin 30. yeni bölümünde yayınlanan skeçlerden biri izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Her sene Kasım ayının sonunda düzenlenen Black Friday etkinliğini işleyen skeçte, indirimin başlamasını bekleyen ve mağaza açılır açılmaz izdiham yaşanan bir olay ele alınıyor. Şahane cuma ismindeki skeç izleyenleri adeta gülme krizine soktu.

Her bölümünde başarılı işler çıkaran Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi yaptığı sosyal eleştirilerle de beğenileri kazanmaya devam ediyor. Black Friday zamanlarında yaşanan izdihamları ele alan skeç izleyenleri mest etti.  İzleyenleri gülme krizine sokacak olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 30. bölüm fragmanına gelen yorumlarda en çok gülünen sahnenin Şahgane Cuma skeci olduğu anlaşılıyor.

SAFA SARI MUHABİR TAKLİDİ HAYRAN BIRAKTI

Kanal D’nin en sevilen programlarından biri  olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda en dikkat çeken noktalardan biride yetenekli oyuncu Safa Sarı’nın muhabir taklidi oldu. Amerikan dublajı taklidi, Yılmaz Erdoğan taklidi ve muhabir taklidiyle Safa Sarı izleyiciler tarafından çok seviliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı