Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 28. Bölüm Fragmanında Selda Bağcan!

Türkiye’nin sevilen televizyon programı Çok güzel hareketler bunlar 2 28. bölüm fragmanındaki Selda Bağcan detayı gündeme oturdu!

Türkiye’nin en sevilen komedi programlarından biri olan Yılmaz Erdoğan’ın kurduğu BKM ekibinin oynadığı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölüm yeni konularla dikkatleri üzerine çeken Çok güzel hareketler bunlar 2 ekibi, taklitleriyle de ön plana çıkıyor.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’DA TAKLİT ÖN PLANA ÇIKTI

Özellikle Safa Sarı’nın yaptığı taklitler çok beğeni topluyor. Safa Sarı, Soner Sarıkabadayı, Halil Sezai, Yılmaz Erdoğan, Azer Bülbül, Neşet Ertaş gibi isimlerin taklitleriyle büyük beğeni topluyor.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2’YE ALT YAPI DAMGASINI VURDU

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de sergilenen başarılı skeçlerin yanı sıra taklitler ön plana çıkıyor. Safa Sarı taklitleriyle beğeni toplarken, alt yapı diye nitelendirilen 2. grup ortaya çıkarttıkları skeçlerle dikkat çekiyor.

Lady Gaga, Jim Carrey, Shakira, Killa Hakan, Norm Ender, Ben Fero’dan sonra alt yapıda son olarak Selda Bağcan takliti 28. bölüm fragmanında dikkatleri üzerine çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı