Çok Güzel Hareketler Black Friday Şahane Cuma Skeci

Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de Black Friday Şahane Cuma skeci izleyenlerin büyük beğenisini kazandı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin 30. yeni bölümünde yayınlanan skeçler izleyenlerin beğenisini kazandı. En beğenilen skeçlerden biri de Black Friday, Şahane Cuma skeci oldu. Her sene Kasım ayının sonunda düzenlenen Black Friday etkinliğini ele alan skeçte, indirimin başlamasını bekleyen ve mağaza açılır açılmaz izdiham yaşanan elektronik mağazada yaşanan bir olay ele alınıyor. Şahane cuma ismindeki skeç izleyenleri adeta gülme krizine soktu. Her bölümde yaptıkları başarılı işler ile gündeme gelen BKM Mutfak ekibi, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de yaptıkları sosyal olaylara eleştirilerle de beğeni toplamayı başardı. Black Friday günlerinde yaşanan izdihamları komik bir şekilde anlatan skeç izleyenlerin beğenisini kazanmayı başardı.


SAFA SARI MUHABİR TAKLİDİ

Kanal D’nin en sevilen programlarından biri  olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin 30. yeni bölüm yayınlandı. Bölümde en dikkat çeken performanslardan biri de yetenekli oyuncu Safa Sarı’nın muhabir taklidi oldu. Amerikan dublajı taklidi, Yılmaz Erdoğan taklidi ve muhabir taklidiyle Safa Sarı izleyiciler tarafından çok seviliyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı