Coinzo kapandı! Resmi açıklama yapıldı…

2018 senesinden bu yana faaliyet gösteren kripto para borsası Coinzo 11 Ekim 2021 tarihinden itibaren faaliyetlerine son verdiğini açıkladı.
Takip et
Coinzo kapandı! Resmi açıklama yapıldı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk kripto para borsası Coinzo kepenk indirdi. 2018 senesinde kurulan firma faaliyetlerine son verdiğini, müşterilerinin Türk Lirası ya da kripto para varlıklarını çekebileceğini duyurdu.

Coinzo’dan yapılan açıklamada “Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak 2018 senesinden beri faaliyet içinde olduğumuz dijital varlık servis sağlayıcı
(kripto para platformu) hizmetimizi sonlandırma kararı aldık” dendi.

6 AY AÇIK KALACAK

Site, 6 ay boyunca erişime açık kalacak ve bu süre içinde müşteriler varlıklarını çekebilecek.

Firmadan yapılan açıklama şu şekilde:

“Kullanıcılarımız bu süreç içerisinde TRY ve kripto para bakiyelerini çekebilecek, alım/satım işlemleri hariç bütün nitelikleri kullanabileceklerdir.
Coinzo platformunda alım/satım işlemleri 11 Ekim 2021 Pazartesi saat 09:00 itibariyle durdurulmuştur. Faaliyet sonlandırma süreci için alakalı kurumlara bilgi verilmiştir. Destek ekibimiz bu süre boyunca kullanıcılarımızın problemlerine çözüm üretmeye devam edecektir. Süreç hiç bir kullanıcımızın mağdur olmaması için özenle yönetilecektir. Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak kullanıcılarımızın karşısına gene “kripto para ve blockchain” sektöründe yeni projelerle çıkmayı hedeflemekteyiz.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.