Çocuklarıyla Fotoğraf Paylaşan Emrah, Büyük Tepki Çekti

Sosyal medya hesabından çocuklarıyla fotoğrafını paylaşan ve “Kalbimin bir yarısı Elyesa Erdoğan bir yarısı Eleysa Erdoğan” notunu düşen Emrah, takipçilerinin tepkisini çekti.

Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Emrah, son olarak sosyal medya hesabından oğlu Elyasa ve kızı Elaysa ile fotoğrafını paylaştı. Paylaşımına “Kalbimin bir yarısı Elyesa Erdoğan bir yarısı Eleysa Erdoğan” notunu düşen ünlü şarkıcı, oğlu Tayfun Erdoğan’a babalık yapmadığı gerekçesiyle takipçilerinin hışmına uğradı.

YORUM BOMBARDIMANINA TUTULDU

Ünlü şarkıcının takipçileri, fotoğrafın altına yaptıkları yorumlarda “Özellikle can acitmak değil de nedir bu? Gözüne gözüne 2 evlâdım var sadece diye sokmak değil de nedir? Yavrularım de geç. 2 tane var sadece demek nedir?”, “Tayfun’u da bağrınıza bassanız keşke. Oda bir parçanız”, “Yaptığınız çok yanlış. Çok seviliyorsunuz ama ayrım yapmak nedir? Dünyaya getirirken Tayfun’a sordunuz mu da evlat kabul etmiyorsunuz onu”, “Ne çocuklarının hayrını görürsün nede bu dünyada huzur bulursun. Yazık sana çok yazık. Tayfun’un ahini çekeceksiniz hepiniz”, “Evet baba kelimesi çok önemli. Sana benzeyen oğlunun sana uzaktan bakıp o benim babam diyememesi çok üzgünüm”, “Keşke her seferinde sadece 2 evladım var diye belirtmeseniz”, “Yapma Emrah bastıra bastıra söyleme ne olursa olsun diğeri de evladın. Rabbim bu çocuklarla seni imtihan eder neye güveniyorsun bu kadar bence diğerine de sahip çık yazıktır” ifadelerini kullandılar.

İşte Emrah’ın o paylaşımı;

Çocuklarıyla Fotoğraf Paylaşan Emrah, Büyük Tepki Çekti

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı