Çocuklarını Isıran Babaya Mahkeme Şoku

 Eskişehir’de çocuklarını ısırıp eski eşini darp eden adam mahkemelik oldu. Çocuklarını ve eski eşini darp eden babanın en kısa sürede yargılanacağı öğrenildi.  

Çocuklarını Isıran Babaya Mahkeme Şoku
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eskişehir’de eşinden ayrılan bir adam çocuklarını görmek için eski eşinin evine gitti. Eski eşin evine giden baba burada çocuklarına sinirlendi. Sinirlenen öfkeli baba 7 yaşında olan oğlunun burnunu, 11 yaşındaki kızının da elini ısırarak çocuklarına zarar verdi.

Çocuklarını ısırdığını gören anne Filiz K. Eski eşi Şaban K.’ya tepki gösterdi. Kısa süre sonra ikilinin arasında kavga çıktı. Kavganın büyümesinin ardından Şaban K. Eski eşine vurmaya başladı.

”DAHA ÖNCEDE DARP ETTİ”

Kavganın ardından çevredeki vatandaşlar tarafından çağrılan polis ekipleri Şaban K.’yı gözaltına aldı. Polis merkezine götürülen çocukların ifadelerinde babalarının kendilerini daha önce de ısırdığını ve dövdüğünü ifade etti.

Babasının kardeşini ve kendisini sebepsiz yere dövdüğünü söyleyen 11 yaşındaki D.N.K. “Babamı görmek istemiyorum” dedi. Çocukların ifadelerinden ve yaşanılan olaylardan dolayı baba Şaban K.’ya dava açıldığı öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.