Çocuklarına İçki İçirildiğini Söyleyen Babanın Feryadı

Biri 2,5 diğeri 12 yaşındaki iki çocuğa içki içirilmesinin görüntülerini ortaya çıkartan ve boşandığı eşinde bulunan kızının velayetini geri isteyen baba Serkan Dökmeci, “Görüntüleri kızımın telefonunda tesadüfen buldum” dedi.

Henüz daha 2,5 yaşında olan kardeşiyle birlikte kendisine içki içirilen 12 yaşındaki kızın görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Velayetinin annede bulunduğu 12 yaşındaki kız için baba Serkan Dökmeci, devlet büyüklerine seslendi. Dökmeci, “Kızım boşandığım eşim ve onun ailesiyle yaşıyor. Görüntüleri kızımın telefonunda tesadüfen buldum. Kızımın onlarla kalmasını istemiyorum. Devlet büyüklerimize sesleniyorum, kızım bana verilsin” ifadelerini kullandı.

2009 yılında eşinden boşanan Serkan Dökmeci’nin kızı 2007 yılında dünyaya geldi. Kızın velayeti ise anne Y.Ç.’ye bırakıldı. Serkan Dökmeci’den ayrılan Y.Ç., 2 yaşında bir çocuğu olan A.Ç. ile evlendi. Serkan Dökmeci, kızıyla resmi buluşma gününde bir araya geldi ve tesadüfen görüntüleri ele geçirdi.

SOLUĞU SAVCILIKTA ALDI

Serkan Dökmeci videoda, hem kendisinden olan 12 yaşındaki kızına, hem de A.Ç.’nin 2,5 yaşındaki çocuğuna, eski eşi tarafından içki içirildiğini gördü. Görüntülerde, 2,5 yaşındaki çocuğun alkol kokusundan rahatsız olmadığı ve rakı bardağı elinden alındığında ağladığı görüldü. Görüntüleri izleyen Serkan Dökmeci, hiç vakit kaybetmeden soluğu savcılıkta aldı. Dökmeci şimdi 12 yaşındaki kızının velayetinin kendisine verilmesini bekliyor.

Çocuklarına İçki İçirildiğini Söyleyen Babanın Feryadı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı