Çocukların Bayramlıkları İnsan Vakfı’ndan

“Kurban Paylaşmaktır” sloganıyla kampanya yürüten İnsan Vakfı, bir yandan da Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafet hediye ediyor.

İnsan Vakfı Hanımlar Kordinatörlüğü Kurban Bayramı öncesinde yetim, öksüz, yardıma muhtaç ailelerin çocuklarına giysi yardımında bulunuyor.

Bayramlık sevincine ortak oluyoruz!

İnsan Vakfı Hanımlarlar Kordinatörülüğü ihtiyaç sahibi çocukların gönüllerine dokunacak çalışmalara imza atıyor. İnsan Vakfı Hanımlar Kordinatörülüğü bu Kurban Bayramı’nda da yüzlerce ihtiyaç sahibi çocuğun bayramlık dağıtımlarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

“Bir çocuğun yüzündeki tebessümdür amacımız”

İnsan Vakfı Hanımlar Birimi Koordinatörü Nisanur Irız “Bir çocuğun yüzündeki tebessümdür amacımız o tebessümün rengine boyanmak, çalışmalarımıza omuz vermek için dostlarımızı ve kardeşlerimizi bekliyoruz. Sizleri gönüllü olmaya davet ediyoruz.

İnsan Vakfı hanımlar koordinatörlüğü olarak bu bayramda da çocuklarımız için bayramlıklarımızı seçerek ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaştırıyoruz. Onların sevinçlerine ortak oluyoruz. Bu Ramazan Bayramı’nda yetim giydirme projesinde çocuklarımızı giydirdik. Güzel hikayeler edindik.

“Bayramlar bayram tadında geçsin istiyoruz”

Küçük alimiz bayramlıklarını gördüğünde çok sevindi. Ve bayramlıklarıyla beraber uyudu. Ayakkabıyla beraber uyumuş olması bizi çok duygulandırdı. Ali’nin bayramı adeta bize bayram oldu.

Bizde bayramlar bayramda tadında geçsin. Çocuklarımız mahzun çocuklarımız evlerine saklamasın istiyoruz. Çünkü bayramın rengi çocukların neşesiyle ortaya çıkıyor. Çocuklarımız için mazlum çocuklarımız için bu çalışmalarımızı arttırabilmek için siz değerli desteklerimizin desteğini bekliyoruz.

Bayram çocuklar güzel. Evine saklanan mahzun çocuklar kalsın istemiyoruz. Bayramın rengi çocukların neşesiyle birlikte. Bu bağlamda siz değerli destekçilerimiz desteğiyle beraber bu bayramda paylaşım ve çalışmalarımızı artırabilmek için sizlerin desteğiyle devam etmek istiyoruz. Hayırlı bayramlar diliyorum.” Açıklamasında bulundu.

Bayramlıkları farklı bölgede gönüllülerimiz tarafından yapılacak!

İnsan Vakfı Hanımlar Gönüllü Birimi Sorumlusu Necibe Görgöz “İnsan vakfı olarak organize ettiğimiz bayramlık kampanyası destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz. Burada gönüllülerimiz ile birlikte başlangıç olarak 30 ihtiyaç sahibi çocuğumuza bayramlıklarını almak için toplandık. Farklı bölgelerde bulunan çocuklarımıza yine farklı bölgelerde bulunan gönüllülerimiz ile birlikte hediyelerini dağıtacak. Ve çocuklarımızın tebessümlerine şahitlik edeceğiz.” Dedi.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı