Çocukları Elinden Alınan Yağmur Aşık Sinir Krizi Geçirdi!

Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık hakkında çocuklarına şiddet uyguladığı gerekçesiyle dava açmıştı. Mahkeme, çocukları anneden alarak babaya verdi. Olay esnasında Yağmur Aşık sinir krizi geçirdi.

Türkiye bugün yaşanan aile dramının görüntülerini konuşuyor. 6 yıllık eşi Yağmur Aşık’a boşanma davası açan Emre Aşık, çocuklarının velayetini almak için de harekete geçmişti. Yağmur Aşık’ın çocuklara şiddet uyguladığını öne süren Emre Aşık’ı mahkeme haklı buldu. Bugün polis ve pedagog eşliğinde çocuklar Yağmur Aşık’tan alınarak Emre Aşık’a verildi. Olay esnasında ortaya çıkan görüntüler ise deyim yerindeyse kan dondurdu.

Çocuklarını vermek istemeyen Yağmur Aşık, sinir krizi geçirerek kendini yerlere attı. Kameralar tarafından anbean kaydedilen olay esnasında Emre Aşık ise dışarıda çocuklarının kendisine getirilmesini bekledi. Görüntüler, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Ne olursa olsun anne ile çocuklarını bu şekilde ayırmanın yanlış olduğunu belirten sosyal medya kullanıcıları, Emre Aşık’a yönelik sert eleştiriler yöneltti.

2017 YILINDA VETERİNERİ DÖVMÜŞTÜ

Daha önce farklı olaylarla gündeme gelen Yağmur Aşık, 2017 yılında veterineri darp ettiği görüntülerle gündem olmuştu. Mahkemeye taşınan olaya bakanlık da el koymuştu. O olaydan sonra bir türlü eski mutlu günlerine geri dönemeyen çift hakkında, sürekli boşanacakları yönündeki iddialar ortaya atılıyordu. Hatta bir ara Yağmur Aşık, bir gençle görüntülenmiş ve Emre’yi aldattığı yönünde söylentiler çıkmıştı. İkili arasındaki 6 yıllık evliliğin, kimse bu şekilde dramla noktalanacağını tahmin etmemişti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı