adplus-dvertising

Çocuklardan akıl almaz yağ hırsızlığı

Van’da bulunan bir zincir markete müşteri gibi giren 3 çocuk ortalama 600 TL değerinde yağ çalarken, yaşananlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Çocuklardan akıl almaz yağ hırsızlığı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Van’da bulunan bir zincir markete gelen 3 çocuğun yaptığı hırsızlık görenleri şaşkına çevirdi. Kimliği henüz tespit edilemeyen ve ortaokul öğrencileri olduğu söylenilen biri kız 3 çocuk, okul çıkışı boş çantaları ile markete girerek ortalama 600 TL değerinde yağ çaldı. 2 çocuk el çabukluğuyla yağları çantalarına koyarken, 1 çocuğun ise ilk denemesinde telaşlanıp yağı çalamamasının sonrasında ikinci denemesinde markete giren müşterilere yakalanma korkusuyla yağı bırakıp arkadaşları ile marketi terk ettiği görülüyor.

Çocuklardan akıl almaz yağ hırsızlığı

Markette bulunan 5 litrelik yağların eksildiğini fark eden yöneticiler, güvenlik kameralarını araştırmaya başladı. Güvenlik kameralarında 3 çocuğun sırtlarında taşıdıkları boş çantalarla markete gelip 5 litrelik yağları çantalarına koyup çaldıkları görüldü. Hırsızların yağ bidonlarını çantalarına koydukları anlar marketin güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedilirken, konuyla alakalı inceleme başlatıldığı bildirildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
VATANDAŞ RIZA
12 Mayıs 2022, 10:54 tarihinde yazildi

BUNDAN 3-5 YIL ÖNCE KİMSENİN AKLININ UCUNDAN DAHİ GEÇMEYECEK BİR HIRSIZLIK ŞUAN İZLERKEN ŞAŞIRMADAN İZLİYORUZ.DAHA NELER GÖRECEĞİZ BAKALIM.YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR OLSUN. MİLLETİ BU DURUMA DÜŞÜRÜNLERE.!!

  • Cevapla
  • 0