Çocuklara dağıtılan balon çikolata sosyal mesafeyi bozdu!

Uşak Belediyesi bugün günler sonra ilk kez dışarıya çıkan çocuklara ücretsiz balon ve çikolata dağıttı. Yapılan etkinlik sosyal mesafe kurallarını unutturdu. Zaman zaman balon almak isteyen çocuklar izdihama sebep oldu

Türkiye genelinde olduğu gibi Uşak’ta da 0-14 yaş grubu çocuklar, günler sonra ilk defa dışarıya çıktı. Havanın da sıcak olması nedeniyle, yüzlerce çocuk parklara akın ederken, Uşak Belediyesinin etkinliği ‘Sorumsuzluğun bu kadarına pes’ dedirtti. Dışarıya çıkan çocuklar için parklarda ücretsiz balon dağıtıldı.

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın adının yazılı olduğu bir kamyon üstünde ise palyaçolar şehri gezerek çocuklara balon ve çikolata dağıttı. Ücretsiz balon ve çikolataları gören çocuklar kamyonun etrafından zaman zaman izdihama yol açtı. Çocukların yanı sıra büyüklerde ücretsiz dağıtılan balonlardan alabilmek izin kamyonun peşinden koştu. Büyüklerin de salgın hastalık sokmuşcasına, sosyal mesafe kurallarını hiçe saydıkları görüldü.

Öte yandan Uşak Valisi Funda Kocabıyık, geçtiğimiz günlerde cadde cadde gezerek herkesi uyarmıştı. Vali Kocabıyık’ın bütün uyarılarına karşın bugün çekilen görüntüler de tepki çekti. Uşak genelinde bugün, maskesiz dışarıya çıkmama kararı da alındı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı