Çocuğunu Ölüme Terkeden Anne Tutuklandı!

Oğlunu ceza amaçlı arabada kilitli bırakan vicdansız anne tutuklandı. Acımasız anne tüm camları kilitlediği için suçlanıyor.

ABD’de yaşayan Jesica Brown isimli bir kadın, dört yaşındaki oğlunu arabaya kilitlemek ve tüm camları emniyete almakla suçlanıyor. Dört yaşındaki çocuk, hava alabilmek için mücadele ederken çevredekilerin polisi çağırması sonucu kurtarıldı.

Polis memurları, çocuğu, Utah Draper Park’ta kurtardıklarında arabanın içindeki sıcaklığın 82 dereceye ulaştığını söyledi. Polisten gelen açıklamaya göre çocuk, annesi tarafından cezalandırılmak amacıyla arabaya kilitlenmişti. Olay yerine ulaşan polis memuru Pat Evans, vicdansız annenin çocuğunu parkta yaramazlık yapmasından dolayı hapsettiğini söyledi.

ARABADA UYUŞTURUCU BULUNDU

Polis memuru Pat Evans, arabanın içinde uyuşturucu aparatları da bulduğunu açıkladı. Acımasız anne tutuklandıktan sonra uyuşturucu bağımlısı olduğunu itiraf etti ve çantasından kullandığı iğneler çıktı. Çevredekilerin verdiklere ifadelere göre, anne Brown ve erkek arkadaşı çocuğun çırpınışlarını parktaki bir bankta oturup izlemiş. Acımasız kadın daha sonra çocuğunu araca kilitleyip havasız bırakmaktan ve uyuşturucuya erişimi kolay yerde bırakmaktan dolayı Salt Lake Bölge Savcılığı’na sevk edildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı