Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl?

#NurcanSerceTutuklansın etiketi bugün sosyal medya üzerinde en çok konuşulan konu. TikTok uygulaması üzerinden çocuğuna şiddet uygulayan bir kadının görüntülerinin paylaşılmasının üzerine Twitter’da #NurcanSerceTutuklansın etiketi hızla yükselerek gündem oldu. Adının Nurcan Serçe olduğu iddia edilen kadının tutuklanması için vatandaşlar ihbarda bulundu.
Takip et
Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çekilen bu videonun ne zaman, nerede ve kim tarafından çekildiği henüz bilinmiyor. 8-10 yaşındaki bir kız çocuğunun annesi tarafından acımasızca dövüldüğü bu videoya tepkiler her geçen dakika artıyor. Yetkililerin bu durumla ilgilenmesi isteyen vatandaşlar sosyal medyada gündem çalışması yapıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığının hesaplarını etiketleyerek gerekenin yapılmasını isteyen vatandaşlar adının Nurcan Serçe olduğu iddia edilen kadının tutuklanmasını ve çocuklarının elinden alınması talep ediliyor.

8-10 yaşındaki bir kız çocuğunun adeta işkence gördüğü bu videoda, kişinin iki çocuğunun da bu görüntülere şahit olduğu görülüyor. Yaşlarının oldukça küçük olduğu tahmin edilen bu çocuklar korkudan hiçbir şey yapamıyor.

Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken olay hakkında iki iddia var. Birincisi, çocukların annelerinden alındığı ve Nurcan Serçe’nin tutuklandığı; ikincisi, çocukların anneleri Nurcan Serçe’den alındığı ancak Nurcan Serçe’nin serbest bırakıldığı yönünde.

NURCAN SERÇE SON DAKİKA GELİŞMESİ İÇİN BU HABERE BAKINIZ

Net olmamakla birlikte Bakanlığın çocuklar için harekete geçtiği ve gerekenin yapılacağı, çocuğun da sağlık durumunun  iyi olduğu da  söylentiler arasında.

Twitter üzerinden videonun yaklaşık 1 saat içerisinde paylaşılması ve gündeme girmesinin ardından tepkiler çığ gibi büyümeye başladı.

Videonun yayılmaya başlamasının ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, paylaşımı ilk yapan kişiye sosyal medya aracılığı ile ulaştı. Paylaşımı yapan kişiye videonun kaldırılması talebinde bulunan ACSHB, olay hakkında gereken soruşturmanın başlatıldığını belirtti.

Bu iki iddia, herhangi bir açıklamada bulunulmadığı için sosyal medya gündeminde kalmaya devam ediyor. Resmi kurumlardan açıklama yapıldığında haberimize eklenecektir.

Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl?

İşte Twitter üzerinden #NurcanSerceTutuklansın olayı hakkında paylaşılan tepkiler

Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl? Çocuğuna Şiddet Uygulayan Nurcan Serçe Tutuklandı mı, Çocuk Nasıl?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.