adplus-dvertising

Çocuğum Hasta Dedi Banka Soydu!

27 Eylül 2019, 18:36 tarihinde eklendi
İstanbul Avcılarda ilginç bir olay yaşandı. Avcılarda bir bankaya giren şahıs "Çocuğum hasta kusura bakmayın" diyerek soygun yaptı.
Takip et
Çocuğum Hasta Dedi Banka Soydu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Avcılarda ilginç bir olay yaşandı. Avcılarda bir bankaya giren şahıs, bankanın güvenlik görevlilerini silahla tehdit ederek, “Çocuğum hasta kusura bakmayın” diyerek soygun yaptı. İstanbul Avcılarda bulunan bir bankada panik anları yaşandı. Bankaya giren bir kişi elindeki silahla güvenlik görevlilerini tehdit etti. Çocuğunun hasta olduğunu belirten şahıs 30 bin lira soygun yaptı.

GÖRÜLMEMİŞ BANKA SOYGUNU

Yaşanan olay, Avcılar’da saat 15:00 sıralarında gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, bankaya giren bir şahıs çalışanları elindeki silahla tehdit etti. Ardından, “Çocuğun hasta kusura bakmayın” diyerek soygunu gerçekleştirdi. 30 bin TL soygun yapan şahısın arkasından güvenlik görevlilerince ateş açıldı. açılan ateş şahsı durdurmaya yaramazken, soygunu gerçekleştiren kişi kayıplara karıştı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi yönlendirildi. Polis ekipleri olay hakkında inceleme başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.