CNN Türk’te HDP tartışmasında küfürler havada uçtu!

CNN Türk ekranlarında Yargıtay’ın HDP’ye inceleme başlatmasını tartışan basın mensubu Melik Yiğitel ile hukukçu Ruşen Gültekin arasında hakaretlerin havada uçuştuğu bir münakaşa meydana geldi. Konuklardan birisinin “Cahil de alçak da sensin haysiyet yoksunu” demesi üstüne sunucu iki tarafı da sakinleştiremeyince programa ara vermek mecburiyetinde kaldı.
Takip et
CNN Türk’te HDP tartışmasında küfürler havada uçtu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CNN Türk kanalında Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi adlı programda, Yargıtay‘ın HDP’ye inceleme başlatmasını tartışan konuklar birbirine girdi.

“HUKUK CAHİLİ İLE KONUŞMAK ZOR”

Tartışma esnasında Melik Yiğitel’in “Benim söylediklerimi çürütsün, sabahtan beri eksik konuşuyor” demesine daha fazla sinirlenen Ruşen Gültekin, “Hukuk cahili ile konuşmak çok zor” ifadelerini kullandı. Bu sözler üstüne programda tansiyon arttı. Yiğitel, “Cahil sensin saçma sapan konuşma! Bana bu şekilde hakaret edemezsin” şeklinde konuştu.

“CAHİL DE SENSİN ALÇAK DA HAYSİYET YOKSUNU”

Gültekin, “Haddini bileceksin” diyerek karşılık verince Yiğitel çok sert tepki vererek, “Cahil sensin lan alçak, cahil de alçak da sensin haysiyet yoksunu ben 30 senedir gazeteciyim. Benim söylediklerimi çürüteceksin. İşkembeden sallıyorsun. Pabucumun hukukçusu, bana kimse cahil diyemez cahil odur. Ben onun boyunun 5 katı kitap okudum. Sallayıp duruyor. Bak bir kere sen üslubunu düzelt. Bugüne kadar bana kim cahil deme cesaretinde bulunamadı Ruşen Gültekin. Sen konuşma bu şekilde. Başak hanım bana kimse cahil diyemez özür dileyecek yoksa ben ona haddini bildiririm” ifadelerini kullandı.

ARA VERMEK MECBURIYETINDE KALDI

Programın sunucusu Şengül, konukları sakinleştirmekte zorlanınca “Karşılıklı hakarete müsaade edemeyiz.” diye araya gitmek mecburiyetinde kaldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.