adplus-dvertising

Cloud Shopping nedir? Cloud Shopping’e neden girilmiyor? Yeni Tosuncuk vakası Cloud Shopping!

Cloud Shopping’e giremediklerini söyleyen vatandaşların iddiaları sonrası ünlü siteye neden girilemediği merak konusu oldu. Peki Cloud Shopping nedir? Cloud Shopping’e neden girilmiyor? İşte merak edilenler…
Takip et
Cloud Shopping nedir? Cloud Shopping’e neden girilmiyor? Yeni Tosuncuk vakası Cloud Shopping!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünya genelinde milyarca dolar sermayeli e-ticaret sitelerine yardım ederek kısa yoldan para kazandırdığı argüman edilen Cloud Shopping sisteminde ikinci “Tosuncuk” hadisesi yaşanıyor. Sisteme para yatırarak üye olan binlerce kullanıcı, hesaplarındaki paralarını çekemediğini öne sürüyor.

Sosyal medya gündem olan Cloud Shopping hakkındaki ayrıntılar merak ediliyor. Vatandaşların popüler uygulamaya giremediklerini söylemelerinin ardından ‘Cloud Shopping nedir?’ sorusu merak ediliyor. Peki Cloud Shopping nedir?

CLOUD SHOPPİNG NEDİR?

Popüler e-ticaret sitelerine müşteri sağlayarak para kazandırdığı iddia edilmekte olan Cloud Shopping sistemine ulaşılamıyor. Para yatırarak sisteme üye olan kullanıcılar, siteye giremeyince seslerini sosyal medyadan ve mesajlaşma uygulamalarına katılarak duyurmaya çalıştı.

Dünya çapında milyarca dolar sermayeli e-ticaret sitelerine yardım ederek kısa yoldan para kazandırdığı iddia edilen Cloud Shopping sisteminde ikinci “Tosuncuk” vakası yaşanmakta. Sisteme para yatırarak üye olan binlerce kullanıcı, hesaplarındaki paralarını çekemediğini ifade ediyor.

Cloud Shopping nedir? Cloud Shopping’e neden girilmiyor? Yeni Tosuncuk vakası Cloud Shopping!

CLOUD SHOPPİNG’E NEDEN ULAŞILAMIYOR?

Cloud Shopping’in sitesine erişim sağlayamayan üyeler panik sonrası araştırmaya koyuldu. Sosyal medyadan seslerini duyurmaya çalışan kullanıcılar pek çok şikayette bulundu. Konuyla ilgili yetkililerden yardım istenirken, sisteme neden erişilemediği hakkında net bir bilgi henüz verilmedi. Sistem hakkında yeni bilgi geldiğinde haberimizde yer vereceğiz.

CLOUD SHOPPING KENDİNİ NASIL TANIMLIYOR?

Cloud Shopping e-ticaret platformunun Morley Fund Management’ın bir yan kuruluşu olduğu sav ediliyor. Morley Fund Management, merkezi Londra’da bulunan fon operatörü. Morley Fund’un 1973 senesinde kurulan ve dünya genelinde 40 milyon müşteriye haiz bir kurum olduğu biliniyor.

CEO’SUNUN SOYADI YOK

Sistemin bağlı olduğu argüman edilen Morley Fund Management şirketinin resmi web sitesindeki bilgilere nazaran firmanın bu türlü bir teşebbüsü bulunmadığı öğrenildi. Ayrıyeten firmanın Avrasya Bölgesi CEO’su olarak tanıtılan Jowidah adlı şahsın, soyadının bile bilinmemesi dikkatlerden kaçmadı.

İşte toplumsal medyadan seslerini duyurmaya çalışan bazı kullanıcılar;

Üyeler peş peşe şikayette bulundu

Bazı şikayet sitelerine ise konuyla ilgili bir çok şikayet geldi. Bir kullanıcı, “Para çekim talebi verdim, her defasında hata verdi. Müşteri hizmetlerine yazıyorum cevap yok. İvedilikle paramın gönderilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde gerekli mercilere şikayet edeceğim.” ifadelerini kullandı.

Başka bir kullanıcı da , “Cloud Shopping denen siteye bir miktar para attım. Şimdi paramı çekmek istiyorum, çeşitli bahanelerle işlemi iptal ediyorlar. Soğuk cüzdandan USDT göndermek bu kadar zor olmasa gerek ama tabii niyet başka. Bir muhatap da yok sanırım yanıltıldık. Para yatırırken sorun yok ama çekerken sorun var yaptıkları bu.” dedi.

‘Hesap bile kapatılamıyor’

Hesabının ekran görüntüsünü paylaşan bir kullanıcı, “Para çekim talebi verdik. İki kere 3 gün bekletip iptal ettiler. Destek yok, bir şey yok sadece hata yazıyor. Hesap bile kapatılmıyor. Kötü bir sistem, hesabın kapatılmasını istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Cloud Shopping nedir? Cloud Shopping’e neden girilmiyor? Yeni Tosuncuk vakası Cloud Shopping! Cloud Shopping nedir? Cloud Shopping’e neden girilmiyor? Yeni Tosuncuk vakası Cloud Shopping! Cloud Shopping nedir? Cloud Shopping’e neden girilmiyor? Yeni Tosuncuk vakası Cloud Shopping! Cloud Shopping nedir? Cloud Shopping’e neden girilmiyor? Yeni Tosuncuk vakası Cloud Shopping!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.