Çiziklerinden kurtulmak için güzellik merkezine gitti tanınmaz hale geldi!

Kahramanmaraş’ta bir kadın, gittiği güzellik merkezinde alnındaki bir çizgiyi doldurmak için yaptırdığı işlem sonrası tanınmaz hale geldi. “Hastalar kötü enerji çağırıyor, sen korkma bebeğim. Bebek gibi cildin olacak” denerek masaya yatırılıp bilmediği bir işlemi yaptıran kadın, suratı sebebiyle işe gidemediğini ve mağdur olduğunu belirtti.
Takip et
Çiziklerinden kurtulmak için güzellik merkezine gitti tanınmaz hale geldi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Filiz Demet (40), yüzündeki çiziklerin giderilmesi için Onikişubat ilçesindeki bir güzellik merkezine gitti. Burada yapılan işlem ve tedavi sonrası yüzünde şişlikler ve morarmalar oluştu.

“HASTALAR EVRENDEN KÖTÜ ENERJİ ÇAĞIRIYOR”

Daha önce iki güzellik merkezine gittiğini ve yanlış tedavi sonrası zor günler geçirdiğini belirten Filiz Demet, “Ben iki güzellik merkezi mağduruyum. Üçüncü güzellik merkezine gittiğimde alnımın ortasında bir çizik vardı ve onun dolgusu için gittim. Onlar bana, ‘dolgu kalıcı çözüm değil 6 ay sonra gene gidecek. Bu konuda kampanya var’ şeklinde konuştu. Ben de kampanyayı sorduğumda, ‘sana anlattığımda paniklersin hastalar evrenden kötü enerji çağırıyorlar ve reaksiyon gösteriyorlar ve panikledikleri için kötü neticeler oluyor’ şeklinde konuştu.

“KORKMA BEBEĞİM” DEMİŞ

Demet sözlerine, “Bana işlemi anlatmayacağını belirtti. İşlemin ne olduğunu bilmiyordum. Masaya yattım ve korktuğumu söyledim. O da bana, ‘korkma bebeğim’ şeklinde konuştu ve ilahiler açtı. ‘Evrene güzel mesajlar gönderelim sen çok güzel olacaksın’ şeklinde konuştu ve uyuşturdu. İşleme geçti ve ilk işlemde herhangi bir şey hissetmedim. Ardından canım çok yandı ve ağrılarla uzun sürdü” ifadeleriyle devam etti.

Çiziklerinden kurtulmak için güzellik merkezine gitti tanınmaz hale geldi!

YÜZÜNÜ YOĞUN BİR TABAKA KAPLADI

Cildinin çeşitli ilaç ve kremlere alerjisi olduğunu güzellik merkezinde kendisine sorulmadan cildine uygulama yapıldığını belirten Filiz Demet, “Bana ‘Flexcr Lazer’ işlemi yapmış ve ben daha öncesinde araştırmıştım, eğer bana bu işlemi yapacağını söyleseydi ben yaptırmazdım. Cildimin hassas olduğunu herhangi bir serum ya da vitaminlere, kremlere alerjim olduğumu söylemiştim. Bunu bana nerden çıkardığını belirtti. Arkadaşım vardı ve o serumları verdiğine şahit kendisi. Cildimi açtıktan sonra kendisi, ‘bak şeklinde konuştu cilde gönderiyoruz enjekte ediyoruz bunları, cilt alttan yenilenecek bebek gibi cilt gelecek ve kırışıklıklar gidecek’ şeklinde konuştu. ve cildim işlem sonrası ben arkadaşıma yüzümden sıvı bir şeylerin aktığını söyledim. Yüzüm yanmaya başladı yarım saat içerisinde. Sabaha kadar uyuyamadım ilaç kullandım. Ardından gözlerim görmüyordu ve kalktığımda kan geliyordu gözümden. Yüzümü yoğun bir tabaka kaplamıştı. Arkadaşımı aradım ve beni acile getirdi. Burada yanık tanısı konuldu ve servise alındım. Yüzüm ve gözüm ilk geldiğimde bu halde değildi, hastaneye geldim ve tedavi altındayım. Karşı tarafa bilgilendirme yaptım bana tehditlerde bulundu ‘şebekesiniz’ şeklinde konuştu. 2 bin 650 liralık bir işlem yaptırdım. Ben kendilerinden fatura talep ettim ama yarım kaldı. Faturamı talep ettim. Kendisi de bana, ‘siz de şebeke oldunuz bana bu tuzağı kurdunuz’ şeklinde konuştu” dedi.

Çiziklerinden kurtulmak için güzellik merkezine gitti tanınmaz hale geldi!

YAŞADIKLARI YÜZÜNDEN ÇALIŞAMIYOR

Kahramanmaraş’ta güzellik salonlarının kasap gibi çalıştığını belirten Filiz Demet, “Ben avukatımla konuştum ve mahkemeye başvurduk. Kendisi bana, ‘Mahkemeden alacağın tazminat davası ile sana ödediğim ücreti ben öbür müşterilerimden çıkarırım. Ama sen gene benim kapıma geleceksin benim yüzümü yap’ diyeceksin şeklinde konuştu. Kendisinin iyi yaptığını falan belirtti. Buna karşın bize tehditler savurdu. Cildim mahvoldu zaten. Kadınlara söylüyorum güzellik salonlarına gitmeyin onlar kasap. Bir tek bir doktora gittim ve o, benim işlemimi yapmayacağını ve yüzümün işlem gördüğünü belirtti. Aynı zamanda benim işime de engel ve ben şu anda sigortadan da yararlanamıyorum” diyerek konuştu.

Çiziklerinden kurtulmak için güzellik merkezine gitti tanınmaz hale geldi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.